Razem 26 458 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Skorzystaj z kompetentnej pomocy trenera personalnego – Mateusz Łapiński Trener Osobisty świadczący swoje usługi w Warszawie, zapewnia klientom systemowe wsparcie w zmierzaniu do wytyczonych celów.

Przez trening indywidualny każdy ćwiczący może zagospodarować swój potencjał w pełni i jeszcze skuteczniej szczupleć, kształtować sylwetkę czy budować masę. Oprócz tego pomoc ta zmniejsza zagrożenie prawdopodobnych kontuzji i gwarantuje poprawną metodę ćwiczeń. Mateusz Łapiński gwarantuje swoim klientom pomoc w tworzeniu indywidualnych planów ćwiczeń, które odpowiadają ich specjalnym wymaganiom.

Również świadczy usługi w zakresie dietetyki – radzi i przygotowuje programy diet, które pozwalają na wykluczenie elementarnych błędów w żywieniu, co powoduje, że rezultaty mogą być znacznie szybsze.

Oprócz tego istnieje możliwość skorzystania z konsultacji przez internet, które adresowane są do osób chcących otrzymać wsparcie bez konieczności opuszczania domu.

Zapraszamy serdecznie do wejścia na stronę internetową trenera osobistego Mateusza Łapińskiego i zaznajomienia się z jego pełnym zakresem usług!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Mazowieckie
Adres siedziby: Polnej Róży 2/4/18
Telefon: +48506506935
E-mail: zaufany-trener@o2.pl
Web: zaufanytrener.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)