Razem 29 423 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Logo eczyszczenie

eczyszczenie

z sekcji Dywany
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma oferuje usługi w zakresie czyszczenia i prania dywanów, wykładzin, tapicerki meblowej, samochodowej, oraz kompleksowego sprzątania biur, domów, mieszkań, przedszkoli, szkół. Podejmujemy się czyszczenia różnorakich tkanin, nawet w trudno dostępnych miejscach. Usuwanie uciążliwych plam to nasza specjalność. Proces czyszczenia odbywa się najczęściej u klienta lub w siedzibie firmy – zawsze tam, gdzie będzie najbardziej efektywny i wygodny dla Państwa.

Oferujemy sprzątanie mieszkań, domów i biur od pojedynczych prac typu mycie okien czy ścieranie kurzu aż po kompleksowe wysprzątanie całego mieszkania, domu lub biura. Posprzątamy po remoncie, w piwnicy czy garażu.

Naszym atutem jest profesjonalny sprzęt w rękach wyszkolonego zespołu. Szeroka gama środków chemicznych, najlepszych światowych producentów takich jak m.in. KARCHER, dedykowanych dla poszczególnych rodzajów włókien i tkanin oraz konkretnych rodzajów plam i zabrudzeń, jest gwarancją Państwa zadowolenia.

Stawiamy na jakość wykonywanej przez nas pracy, a także wysoki standard obsługi , dlatego największe grono naszych klientów to Ci, którzy kolejny raz wracają z nowymi zamówieniami lub Ci, którym nasze usługi zostały polecone. Satysfakcja klientów jest naszą najsilniejszą reklamą!

Konkurencyjne ceny, szybki czas realizacji zlecenia, solidność, precyzja – to wszystko mówi samo za siebie i sprawia, że grono naszych usługobiorców stale rośnie, a my, jako zespół odpowiedzialny i wychodzący na przeciw Państwa potrzebom – rozwijamy się każdego dnia.

W załączniku znajdziecie Państwo cennik naszych usług oraz referencje.

W razie pytań służę pomocą
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 05-430 Pogorzel, ul.Główna 33a
Telefon: +48513970287
E-mail: eczyszczenie@gmail.com
Web: www.eczyszczenie.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)