Razem 28 475 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Uni-gastro powstała w 1996 r.

Początkowo głównym celem jej działalności była naprawa urządzeń gastronomicznych oraz sprzedaż urządzeń używanych. W ciągu kilku lat działalności zyskaliśmy bardzo wielu klientów oraz bogate doświadczenie, co pozwoliło na otwarcie w 2003 roku pierwszego salonu z urządzeniami nowymi. W ciągu kolejnych lat firma dorobiła się atrakcyjnej oferty maszyn i urządzeń oraz zyskała zaufanie licznego grona klientów. Obecnie uruchomiliśmy nowy, największy we Wrocławiu salon sprzedaży na ul. Krakowskiej 98 (koło Spomaszu - naprzeciw Praktikera), a także sklep internetowy.
Jesteśmy uznanym importerem i dystrybutorem

profesjonalnych urządzeń gastronomicznych firm włoskich, czeskich, niemieckich, a także posiadamy ofertę wszystkich liczących się polskich producentów.

W swojej ofercie posiadamy

szeroki wybór wysokiej klasy sprzętu gastronomicznego, chłodniczego, mebli ze stali nierdzewnej, chemii do utrzymywania czystości kuchni, chemii do zmywarek, drobnego sprzętu, a także kawy i herbaty gastronomicznej. Prowadzimy sprzedaż i dystrybucję na terenie całego kraju. W celu uzyskania bliższych informacji prosimy o kontakt z naszą firmą. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu wszelkiego typu lokali gastronomicznych: barów, restauracji, piekarni, cukierni, ,stołówek szkolnych i pracowniczych, zapleczy supermarketów, itp.
Swoim klientom oferujemy

bardzo dogodne warunki współpracy, atrakcyjne ceny, prezentacje urządzeń, montaż oraz szkolenia w zakresie obsługi, a także pokazy gotowania. Proponujemy profesjonalną pomoc i doradztwo w zakresie doboru urządzeń i projektowania. Ponadto dysponujemy własnym serwisem, który świadczy usługi gwarancyjne i pogwarancyjne. W skład serwisu wchodzi wykwalifikowany personel, zajmujący się obsługą urządzeń gazowych, elektrycznych oraz chłodzących.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Krakowska 98,50-427 Wrocław
Telefon: +48713373323
E-mail: pbronz@unigastro.pl
Web: unigastro.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)