Razem 28 729 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Agencje eventowe to miejsca, w jakich specjaliści od wypełniania grafików zabieganych ludzi planują wspólne spędzanie czasu, imprezy integracyjne, i nawet liczne imprezy firmowe oraz plenerowe. Każdy kto musi ustalić takie wydarzenie może zgłosić się do placówki po wycenę i ofertę a po jej wyborze nie niepokoić się o dalsze elementy połączone z organizacją.

Przeważnie placówki dysponują kontaktami do innych firm i dzięki współpracy mogą dopiąć na ostatni guzik wszelki, chociażby najdrobniejszy detal organizacji. Takie czynniki dotyczą zazwyczaj najmu idealnej Sali lub wynalezienia odpowiedniego miejsca, w którym dana uroczystość winna się odbyć. W innym miejscu realizowana będzie uroczystość integracyjna dla firmy, a w innym bankiet na tysiąc osób, bądź konferencja.

Następnym znaczącym faktem jest zabezpieczenie na czas uroczystości odpowiedniego sprzętu, na przykład nagłaśniającego. Istotny może okazać się również catering. Agencje eventowe współpracują głównie ze sprawdzonymi wcześniej restauracjami bądź dostawcami jedzenia, dzięki czemu goście mogą uniknąć niemiłych niespodzianek. Wielokrotnie problemem dla organizatora potrafią być także potrzebne do wypożyczenia meble. Też z takimi firmami kooperują agencje.

Co więcej na imprezę można wynająć nawet artystów, albo prowadzących. Wszystko zależy od tego, jakim budżetem operujemy i jakie dokładnie są nasze potrzeby dotyczące organizacji zabawy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: CZERNIAKOWSKA 73/79 LOK. 1
E-mail: marek.nowoi@o2.pl
Web: starek.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)