Razem 31 065 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Maszynownia to dynamicznie rozwijająca się polska firma, która z powodzeniem funkcjonuje od 2006 roku. W tym krótkim czasie zaprezentowaliśmy się jako uczciwy, ambitny zespół, który nie obawia się podjąć rywalizacji na rynku branży cyfrowego sprzętu fotograficznego oraz IT. Zdobyliśmy uznanie jak i zaufanie naszych dotychczasowych Klientów dzięki czemu jesteśmy przekonani, iż nieustanne doskonalenie własnych możliwości pozwoli na sukcesywne poszerzanie kręgu usatysfakcjonowanych Klientów.

Chcąc sprostać Twoim oczekiwaniom, przedstawiamy ofertę nowoczesnego, cyfrowego sprzętu fotograficznego, począwszy od nieskomplikowanych aparatów kompaktowych po profesjonalne lustrzanki, obiektywy oraz akcesoria niezbędne do wyposażenia każdego domowego jak również profesjonalnego studia fotograficznego.

Swoją propozycję kierujemy do każdego z Was. Oferujemy kompleksowe doradztwo oraz z przyjemnością odpowiemy na każde pytanie.

Współpracujemy z największymi w Polsce dostawcami sprzętu i akcesoriów fotograficznych, dzięki czemu, możemy zapewnić stale aktualny asortyment, zaspokajający gusta i wymagania każdego użytkownika.

Priorytetowym celem obranym przez firmę Maszynownia jest dostarczanie produktów najwyższej jakości, których cechą charakterystyczną jest atrakcyjna cena.

Mamy nadzieję, że kompetentna obsługa, szeroki wachlarz oferty, a także atrakcyjne ceny sprawią, iż zakupy w naszym sklepie staną się prawdziwą przyjemnością oraz powodem do kolejnych odwiedzin.

Zapewniamy, że zostaniesz obsłużony tak, jak sami chcielibyśmy być potraktowani jako klienci.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Ul. Pływacka 5,02-633 Warszawa
Telefon: +48226461840
E-mail: sklep@fotograficzny24.pl
Web: www.fotograficzny24.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)