Razem 26 028 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Witamy na stronie profesjonalnego serwisu komputerowego Global Business.

Oferujemy Państwu szeroko pojęty serwis komputerowy, profesjonalne doradztwo oraz wprowadzanie nowoczesnych technologii branży IT. Dużym atutem naszego przedsiębiorstwa jest mobilność co pozwala nam na bezpośredni dojazd do Klienta. Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do Klientów z południowej części województwa lubuskiego. Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowników. Nasza załoga składa się wyłącznie ze specjalistów z wyższym kierunkowym wykształceniem. Profesjonalizm, terminowość, indywidualne podejście do Klienta czy przystępna cena to tylko nieliczne z zalet które odróżniają nas od konkurencji.
Zatem jeśli masz problem z komputerem lub oprogramowaniem? Jeśli twój komputer nie pracuje stabilnie przeszkadzając i rozpraszając Cię w pracy, zawiesza się wywołując Twoją irytację, lub wogóle się nie włącza. Zadzwoń do nas pomożemy rozwiązać każdy problem związany z hardware jak i software Twojego PC. Nie pozwól aby maszyna rozpraszała Cię i przeszkadzała w korzystaniu z multimediów bądź internetu. Nie trać nerwów i swojego cennego czasu na samodzielną walkę z problemem, lecz pozwól zająć się tym Profesjonalistom! Szybko, sprawnie i skutecznie usuniemy problem, abyś mógł cieszyć się stabilną i satysfakcjonującą pracą komputera. Nie zwlekaj zadzwoń do pogotowia komputerowego a wykwalifikowany specjalista przyjedzie i postawi Twojego PC-ta na nogi. Nie musisz nieść ciężkiej skrzynki do serwisu, gdzie trzeba czekać ponad 2 tygodnie na naprawę. Nie trać swojego cennego czasu. Nasz serwisant przyjedzie do Ciebie i naprawi bądź wymieni zepsutą część, oszczędzając Twój czas i nerwy.
Prowadzisz działalność gospodarczą i chcesz, aby Twoja oferta znalazła się również w internecie?
Coraz więcej potencjalnych Klientów sięga po komputer, aby poszukać w internecie interesujących usług oraz produktów. Nie pozwól, aby oferta konkurencji była bardziej dostępna niż Twoja. Zleć nam zaprojektowanie oraz wykonanie strony internetowej promującej ofertę Twojej Firmy. Sprawdź jak dużo możesz zyskać, pomnóż liczbę swoich zadowolonych Klientów. Z nami rozwiniesz swoją Firmę!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Zielona Góra
Adres siedziby: Górzyn 131 68-300 Lubsko
Telefon: +48697990807
E-mail: globalb@wp.pl
Web: www.wordpc.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)