Razem 26 611 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Urokliwe kaszubskie jezioro Rzuno to nie tylko miejsce, które pokochają miłośnicy aktywnego wypoczynku, ale również znakomita baza wypadowa dla osób chcących zwiedzać Kaszuby i Trójmiasto. Od tego ostatniego dzieli je zaledwie 50 kilometrów, zaledwie 23 kilometry od jeziora znajduje się zaś urokliwa Kościerzyna.

Wszystkie te atrakcje z pewnością wydadzą się nam jeszcze bliższe, jeśli zadbamy o odpowiednią bazę wypadową. Funkcję tę może pełnić murowany domek letniskowy, w którym znajduje się aż osiem (a z dostawkami – dwanaście) miejsc letniskowych.
Domek jest wygodny, przytulny, ciepły i bezpieczny, a choć letnicy zwykle wykorzystują go przede wszystkim jako bazę ciesząc się możliwością odbywania spacerów wokół jeziora i podziwiania okolicznych lasów, jego wyposażenie jest komfortowe.

Znaleźć tu można nie tylko kuchnię dostosowaną do potrzeb wymagających kucharzy, ale również pokój dziecięcy z zabawkami i puzzlami oraz stylowy salon z naziemną telewizją cyfrową i kominkiem zapewniającym wyjątkowy nastrój w chłodniejsze dni.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Nowiny Dziemiany
E-mail: rezerwacja@kaszuby-domek.pl
Web: www.kaszuby-domek.pl
E-shop: www.kaszuby-wczasy.pl
Cennik: www.domki.kaszuby.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Zdjęcia i fotografie
Abel - Kaszuby-Domek.pl - 1
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)