Razem 31 392 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Mamy już ponad trzy tysiące zadowolonych Klientów, a nasz zgrany zespół, z chęcią doradza w obszarze wyboru ubezpieczenia zarówno w naszym biurze jak i z dojazdem do klienta. Zapraszamy do naszej siedzimy w Olsztynie, gdzie w miłej atmosferze wybierzemy dla Państwa najkorzystniejsze, ubezpieczenie dostępne na rynku. Wyliczamy składki z obszaru ubezpieczenia domu z jednoczesnym doradztwem klientowi w zakresie możliwej ochrony w ramach polisy oraz zapisanych w umowie odstęp w ogólnych warunkach, które są w stanie mieć wpływ na potencjalną wypłatę roszczenia odszkodowawczego.

W naszej agencji jesteś w stanie obliczyć wysokość składki na ubezpieczenie komunikacyjne z najlepszym poziomem rabatów oraz bezkonkurencyjnym pakietem produktów dodatkowych tego typu jak pomoc drogowa czy też ubezpieczenie od stłuczonych elementów szklanych. Realizujemy wyliczenia stawek OC, AutoCasco jak również ofert w formie pakietu zarówno dla osób prywatnych jak i kompletnych flot firmowych.

Zapewniamy najlepszą stawkę ubezpieczeń w Olsztynie dzięki współpracy z kilkunastoma ubezpieczalniami. Możemy obliczyć i zestawić koszta polis ukazując klientowi specjalnie dla niego skalkulowany dla niego ranking cen ubezpieczenia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Olsztyn
Adres siedziby: Osińskiego 17/1
Telefon: +48895276825
E-mail: info@ubezpieczenia-olsztyn.com.pl
Web: ubezpieczenia-olsztyn.com.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)