Razem 26 768 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Sklep Aquaweve.pl to dobrze wyposażony sklep internetowy w sieci. Posiadamy bardzo bogaty wybór produktów spełniając wymagania, najbardziej pomysłowego klientów. Specjalizujemy się w zaopatrywaniu wiernie odwzorowanych akwariów słodkowodnych i morskich. Dzięki naszemu wyposażeniu stworzysz w swoim domu, skrawek prawdziwego wodnego świata, który będzie wiernie.
AquaWave tworzą szczególnie ludzie z pasją, posiadający szeroką wiedze i doświadczenie w tym zakresie. Środowisko naturalne ryb akwariowych to nie tylko nasza codzienna praca ale i hobby, które staramy się stale rozwijać. Jeśli potrzebujeszfachowej rady w zakresie akwarystyki z pewnością uzyskasz wszystko co oczekujesz. pasjonujemy się w tym temacie tak samo jak Ty. Z uwagi na nasze ogromne zaangażowanie w naszą pracę, na pewno będziesz zadowolony z produktów w naszym sklepie.
W naszym sklepie możesz w pełni zaopatrzyć się we wszystko co potrzebujesz. Oferujemy min. filtry, dekoracje, podłoża, ogrzewanie jak i oświetlenia. Dostaniesz u nas także pokarm, preparaty odżywcze czy różnego rodzaju wysokiej jakości akcesoria. Dzięki naszemu szerokiemu zaopatrzeniu, każdy klient ma możliwość kompleksowo zrealizować u Nas zamówienie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Henryka Krupanka 67/3
Telefon: +48322298264
E-mail: sklep.akwarystyczny@o2.pl
Web: aquawave.pl/81-hydraulika-do-akwarium
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)