Razem 29 462 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
O firmie HARD SYSTEM

Firma HARD SYSTEM rozpoczęła swą działalność dnia 1 września 2006 roku, z myślą o stworzeniu serwisu, który będzie w stanie USUNĄĆ KAŻDĄ USTERKĘ. Naszym głównym celem jest JAKOŚĆ I PROFESJONALIZM wykonywanych przez nas usług.

Dążymy do kompleksowej obsługi serwisowej klientów indywidualnych, jak również firm, zakładów przemysłowych, przedsiębiorstw produkcyjnych i instytucji publicznych. Zapewniamy doskonałą diagnozę usterki, precyzję w jej wyeliminowaniu oraz specjalistyczne testy. Gwarantujemy bardzo dobry kontakt telefoniczny oraz e-mail z naszym serwisem, połączony z bogatą wiedzą i doświadczeniem.

Jako jedna z nielicznych firm w kraju wykonujemy profesjonalne naprawy płyt głównych w notebook-ach oraz PDA / palmtopa-ch, związane z wymianą elementów takich jak np. SMD i BGA.

Naprawiamy wszystkie usterki występujące w notebook-ach (brak podświetlania matrycy, notebook został zalany, nie uruchamia się, problemy z wyświetlaniem obrazu, przegrzewa się, wyłącza po pewnym czasie itp.). Wykonujemy także m. in.: napraw kontrolera klawiatury, układu ładowania baterii, układu zasilania czy układu wizji. Naprawa polega wówczas na wymianie wadliwych elementów podzespołu - pozwalając znacznie ograniczyć całkowite koszty naprawy. Wykonujemy również naprawy związane z wymianą modułową podstawowych elementów takich jak np. dyski twarde, pamięć RAM, procesory, napędy optyczne itp.
Dokonujemy wymian uszkodzonych matryc - posiadamy bowiem bardzo dobre zaplecze matryc, zarówno nowych objętych roczną gwaracją oraz używanych, m. in.: 14" XGA, 15" XGA, 15,4" WXGA, 17" WXGA+ - zarówno z powierzchnią matową jak i szklaną.

W przypadku napraw palmtop-ów dokonujemy takich usług, jak: wymiana całego wyświetlacza LCD lub tylko uszkodzonej warstwy dotykowej (digitizer), wymiana gniazda synchronizacji / ładowania oraz kart pamięci, naprawa płyt głównych elektroniki. W ofercie posiadamy m. in. nowe wyświetlacze, baterie, ładowarki, rysiki, karty pamięci do każdego PDA / palmtop-a.

Od początku istnienia firmy utworzono dział naprawy komputerów PC oraz monitorów LCD. Dla wygody i ekspresowego usunięcia usterki zapewniamy dojazd do klienta na terenie miasta Kielce (koszt dojazdu 60zł netto + VAT) i w miarę możliwości naprawę na miejscu. W przypadku usterki sprzętowej, dokonujemy doboru nowej (lub na życzenie klienta używanej) części, jej zakupu, montażu oraz wykonujemy specjalistyczne testy kontrolne. Nasze doświadczenie powoduje iż jesteśmy w stanie usunąć każdą usterkę sprzętową oraz programową.

Nasz firma specjalizuje się również w odzyskiwaniu utraconych danych z dysków twardych (ATA i SATA, 1.8", 2,5" i 3,5") oraz kart pamięci, bez względu na powód uszkodzenia. Posiadany przez naszą firmę specjalistyczny sprzęt oraz doświadczenie, zapewniają odzyskanie utraconych dane w bardzo krótkim czasie. Wykonujemy także wszelkiego rodzaju usługi związane z naprawą dysków twardych - w szczególności układów elektroniki, jak również usuwany hasła zabezpieczające z wszystkich modeli dysków, bez względu na firmę producenta, model czy firmware.

Już w drugim miesiącu istnienia firmy rozszerzono zakres działalności o usługę regeneracji baterii do notebook-ów Li-ion oraz Ni-MH.. Regeneracja ta polega na wymianie wszystkich starych, niesprawnych ogniw na fabrycznie nowe o większej pojemności jak i żywotności oraz zaprogramowaniu układu elektroniki. Na tą usługę udzielamy pisemnej gwarancji na okres aż 12 miesięcy.

Powstał także dział naprawy uszkodzonych mechanicznie zawiasów matrycy w notebook-ach oraz pęknięć obudów. W przypadku uszkodzenia zawiasu konieczna jest jego wymiana na nowy oraz ustawienie samohamowności. Natomiast w przypadku pęknięć, przeważnie pokryw matrycy, dokonujemy funkcjonalnego klejenia, połączonego z zabepieczeniem miejsca jego powstania.

Od października 2006 roku zajmujemy się odbiorem do utylizacji i recyklingu wyeksploatowanego sprzętu komputerowego, elektronicznego oraz elektrycznego - należącego do branży IT. W szczególności odbieramy całe komputery, notebooki, lub poszczególne podzespoły takie jak: procesory, płyty główne, pamięci i dyski twarde. Po dokonaniu odbioru odpadów wystawiamy odpowiednie dokumenty potwierdzające przekazanie bezpośrednio do utylizacji.

Pragniemy również poinformować iż korzystamy z usług kurierskich firmy DPD Polska Sp. z o.o., oferującego dla nas kompleksowy serwis w zakresie doręczania i odbierania przesyłek. Nasz numer płatnika w firmie DPD to: 35442.

Zadowolenie naszych klientów, których grono powiększa się każdego miesiąca, sprawia iż zyskujemy coraz większą popularność i uznanie. Wzrasta także ilość obsługiwanych przez nas firm oraz instytucji. Wasze zadowolenie jest bowiem naszym sukcesem.
Oczekujemy na wszelkie Państwa uwagi i sugestie.
Zadzwoń: +48 513-322-708 lub wyślij e-mail: biuro@hardsystem.pl
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Ściegiennego 99/25 25-114 Kielce
Telefon: +48513-322-708
E-mail: biuro@hardsystem.pl
Web: www.hardsystem.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)