Razem 27 188 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma InfoLOGIC działa na rynku komputerowym od 1999 roku, jednakże zaufanie, jakim obdarzają nas nasi klienci, pozwoliło nam zainstalować na terenie całego kraju kilkaset zestawów komputerowych. Czas ten pozwolił nam na bardzo dobre poznanie sprzętu komputerowego, technologii internetowych oraz tendencji panujących na rynku komputerów, sieci i oprogramowania. Komputery InfoLOGIC zbudowane są z myślą o wszystkich klientach. Zarówno tych, którzy wykorzystują komputery jako maszynę biurową, oraz specjalistyczne stacje graficzne, bądź szybkie zestawy do zastosowań multimedialnych. Oferta naszej firmy zawiera komputery w konfiguracjach standardowych jak i produkowane w konfiguracjach indywidualnie dostosowanych do wymagań klienta.
Komputery i Notebooki InfoLOGIC są zaawansowane technologicznie i pozwalają na łatwą rozbudowę wraz ze wzrostem wymagań użytkowników i postępem techniki komputerowej

InfoLOGIC zobowiązuje się, że jej produkty będą zawsze najwyższej jakości!

Wszyscy producenci doskonale zdają sobie sprawę, że do wyprodukowania komputera najwyższej jakości potrzebne jest coś więcej niż tylko podzespoły najwyższej jakości od sprawdzonych i autoryzowanych dystrybutorów - wymagana jest ich prawidłowa instalacja wewnątrz komputera oraz przetestowanie pod kątem kompatybilności oraz sprawności. Dlatego firma InfoLOGIC instalując sprzęt u klienta ma 100% pewności, że komputery są przetestowane, sprawne i zapewnia wzajemne współdziałanie poszczególnych podzespołów.

Mamy nadzieję, iż współpraca z firmą InfoLOGIC przyczyni się do Waszych osobistych sukcesów
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Bobrecka 27 43-400 Cieszyn
Telefon: +48338513640
Fax: +48338513641
E-mail: info@infologic.com.pl
Web: www.infologic.com.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka cywilna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)