Razem 29 212 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Witam na stronie firmy Infoserwis.

Firma świadczy usługi informatyczne, polegające na zapewnieniu prawidłowego funkcjonowania sprzętu i oprogramowania komputerowego Klienta, powszechnie znane jako serwis pc lub pogotowie komputerowe. Wśród usług tych wymienić można montaż, modernizację, naprawy komputerów, instalację i konfigurację oprogramowania, oraz usuwanie problemów w jego funkcjonowaniu. Ponadto do profilu działalności należy administracja i utrzymanie sieci komputerowych opartych na systemach Windows 2000 Server, Windows NT, Novell Netware i Linux. Usługi te wykonywane są zarówno jako doraźne interwencje na wezwanie Klienta, jak też jako stała opieka informatyczna. Zasadniczo wszystkie usługi realizowane są w siedzibie Klienta.

Firma istnieje od trzech lat. Obszarem działalności obejmuje Wrocław i południowo-zachodnie okolice: Kąty Wrocławskie, Środa Śląska, Kobierzyce, Mietków, Żarów, Sobótka, Kostomłoty, Smolec, Pietrzykowice, ...

Infoserwis obsługuje zarówno Klientów posiadających ponad sto komputerów z wieloma serwerami, jak i firmy bazujące na pojedynczych maszynach.

Do stałych klientów należą m. in.: CeDo Sp. z o.o. (europejski lider rynku jednorazowych artykułów gospodarstwa domowego), Pelipal Polska Sp. z o.o. (niemiecki producent mebli łazienkowych), Ekol-Unicon Sp. z o.o. filia Wrocław (polsko-duński producent urządzeń i rozwiązań z zakresu ochrony środowiska), a także Solid Security Sp. z o.o., czy Selecta Polska Sp. z o.o.

Wysoka jakość usług, a jednocześnie umiarkowanie niskie ceny stanowią o zadowoleniu moich Klientów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 55-080 Kąty Wrocławskie, ul. Okrzei 101
Telefon: +48(71)3166849
Telefon 2: +48693753777
E-mail: infoserwis@robien.pl
Web: infoserwisrb.republika.pl/
Osoby kontaktowe
  • Robert Bienkiewicz
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)