Razem 27 845 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasze towary pochodzą z największych w Polsce hurtowni RTV/AGD mieszczących się w Warszawie. Dzięki bardzo dobrym umowom jakie zawarliśmy z hurtowniami możemy zaoferować Państwu najtańsze produkty na rynku.

W naszym sklepie oferowane są produkty renomowanych firm, znanych z produkcji doskonałej jakości towarów. Do tych producentów zaliczamy m.in. firmy: Amica, Wrozamet, Zelmer, Polar, Moulinex, Aiwa, Bosch, Electrolux, Whirpool, Gorenje, Philips, Panasonic, Grudnig, Samsung, LG, Thomson, Candy, Daewoo, SONY i wiele innych.

Idea otwarcia sklepu internetowego Avanet narodziła się, aby umożliwić klientom nieograniczony dostęp do produktów AGD/RTV. Nasza oferta obejmuje większość asortymentu dostępnego na rynku. Jesteśmy także konkurencyjni cenowo. Działamy zgodnie z naszym hasłem i rzeczywiście: MAMY NAJNIŻSZE CENY NA RYNKU.

Proszę porównać nas z cenami, RTV Euro AGD, Mars, NeoNet, Media Markt, Saturn, Carrefour, E.Leclerc, Megaavans z siecią sklepów Avans czy Dixons Group z siecia sklepów Electro World

Wychodząc naprzeciw wymaganiom, nieustannie udoskonalamy stronę sklepu. Oferujemy pomoc w zakresie wyboru towaru optymalnie dobranego do potrzeb klienta, umieszczamy informację o parametrach technicznych oraz krótki opis oferowanych produktów. Udzielamy wszelkich informacji o produkcie, powiemy Państwu o jego zaletach, poinformujemy też o wadach. Planujemy umieszczenie rankingu najlepiej sprzedających się produktów. Staramy się pomagać w formalnościach serwisowych. Planujemy umieszczenie informacji o autoryzowanych punktach serwisowych. Podamy w nich lokalizację serwisu, najbliższą miejscu zamieszkania naszego klienta.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Al.Krakowska 91,02-180 Warszawa
Telefon: +48224906846
E-mail: sklep@avanet.pl
Web: www.avanet.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)