Razem 30 846 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma MJM Feel Safe z Bydgoszczy jest dystrybutorem artykułów BHP i odzieży ochronnej znanych i cenionych producentów. Oferujemy kompleksowe wyposażenie pracownika w odzież roboczą, buty bhp oraz kaski, hełmy, maski i gogle ochronne. Dostarczamy odpowiednie artykuły bhp dla firm z różnych branż. Od przemysłu ciężkiego po gastronomię i placówki ochrony zdrowia oraz salony kosmetyczne.

MJM Feel Safe to producent automatów BHP, inaczej nazywanych maszynami wydającymi, które przeznaczone są dla firm produkcyjnych z małą lub średnią rotacją narzędzi wśród pracowników. Są one także wykorzystywane przy wydawaniu artykułów BHP. Maszyny wydające zwiększają kontrolę w zarządzaniu, dają możliwość dostępu do narzędzi przez 24 godziny i zwiększają oszczędności w firmie.

Firma MJM Feel Safe jest również dystrybutorem odzieży reklamowej i promocyjnej. Oferujemy koszulki polo, t-shirty, bluzy polarowe, koszule, fartuchy i zapaski. Własna hafciarnia komputerowa wysokiej jakości pozwala na naniesienie logotypu w każdym możliwym miejscu, w które da się wbić igłę.

Zapraszamy do współpracy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 85-776 Bydgoszcz, ul. Łowicka 3a
Telefon: +480523652796
Fax: +480523433981
E-mail: pawel@mjm.pl
Web: www.mjm.pl
Zdjęcia i fotografie
MJM Feel Safe Sp. z o.o. Sp. k. - 1
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)