Razem 25 609 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Satysfakcja naszych Klientów jest dla nas najważniejsza. Dlatego dużo czasu poświęcamy na rozwój naszych własnych kwalifikacji i doświadczenia, aby móc sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.
Jesteśmy firmą, która łączy wiedzę z różnych, specjalistycznych dziedzin. Dzięki połączeniu tych kluczowych elementów stworzyliśmy dobrą markę, zapewniając Państwu najwyższą jakość usług.Nasza agencja detektywistyczna VENDETTA świadczy profesjonalne usługi detektywistyczne na terenie, całego kraju jak również za jego granicami. Nasz zespół specjalistów spełnia wysoko postawione oczekiwania każdego z naszych klientów.
Cała grupa pracowników wyróżnia się profesjonalizmem nabytym w służbach mundurowych, co podnosi szczegółowość, operacyjność i pełną dyskrecję w trakcie wykonywania zleconych zadań.
Nasz doświadczony i niepowtarzalny zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi działa na polskim rynku i poza jego granicami. Świadczymy usługi dla szerokiej grupy odbiorców. Naszymi Klientami są zarówno klienci indywidualni, jak i korporacje. Jesteśmy grupą ambitnych i kreatywnych ludzi. Dzięki temu, że nie popadamy w rutynę, nasze usługi od lat utrzymują się na najwyższym poziomie. Główna siedziba Naszej Firmy znajduje się w Poznaniu, lecz nasze działania wspierają inne agencje detektywistyczne w całym kraju w zależności od zadań i miejsca położenia zlecenia.
Nasz oferta obejmuje niezwykle szeroką gamę usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu wykonujemy swoją pracę sprawnie, szybko i precyzyjnie. Nasza kompleksowa oferta jest przygotowana z myślą zarówno o Klientach indywidualnych jak i firmach. Wysoka jakość usług, a także atrakcyjne ceny to nasza domena. Telefoniczne zgłoszenie zlecenia trwa tylko kilka minut, w trakcie którego jesteśmy wstanie określisz czas i koszt usługi. Nasza oferta stale się poszerza o nowe propozycje związane z technikami oraz skomplikowaniem działań.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Polska
Telefon: +48503569066
Telefon 2: +48507447496
E-mail: vendetta.biuro@gmail.com
Web: www.vendetta-detektyw.pl
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: osoba fizyczna
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 9 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)