Razem 28 923 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Zamiana gotówki bez wychodzenia z domu? Tak, to realne! Wystarczy sekunda by transakcję załatwić poprzez Internet. Wszystko dzięki przygotowanej specjalnie do tego platformie którą jest kantor internetowy dostępny na stronie Dobrykantor.pl. Korzystanie z niego jest faktycznie łatwe.

W wielu krajach europejskich obowiązującą walutą jest euro. Jednakże nadal dużo państw nie ma zunifikowanego systemu pieniężnego i w powszechnym obiegu używa się walut krajowych. Dlatego wyjazd poza granice kraju niejednokrotnie wiąże się z nieodzownością zaopatrzenia się w obce monety. Temu służą kantory online, czyli przedsiębiorstwa zajmujące się wymianą kapitałów po aktualnych kursach.

Kantor internetowy Dobrykantor.pl to przede wszystkim ogromna oszczędność czasu i energii powiązana z tym, że wszystko potrafimy zorganizować paru kliknięciami myszki. W kieszeni zostają także pieniądze, bowiem wymiana elektroniczna jest znacznie tańsza od tej w kantorze stacjonarnym. Wolno swobodnie rzec, że wirtualna wymiana walut to przyszłość tego modelu transakcji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 80-017 Gdańsk
E-mail: dobry.kantor@o2.pl
Web: https://www.dobrykantor.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)