Razem 29 612 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Inter-MS sp. z o.o. powstała w 1994 roku.

Od początku swojego istnienia, firma działa w sektorze technologii teleinformatycznych, obsługując klientów
z terenów Śląska, Polski Południowej i Centralnej.
Inter-MS jest firmą produkcyjno–handlowo–usługową. Główna siedziba firmy znajduje się w Katowicach.
Inter-MS posiada kompleksową ofertę, skierowaną zarówno do dużych Klientów z podstawowych sektorów gospodarczych, m.in. publicznego, finansowego, służb mundurowych, telekomunikacji i przemysłu, jak i
średnich i małych firm oraz do Klientów indywidualnych.Firma koncentruje swoją aktywność w kilku obszarach:
Technologie budynkowe: projektowanie i wykonawstwo instalacji niskoprądowych, dedykowane systemy zasilania i podtrzymywania mocy.
Systemy sterujące: przedstawianie i ofertowanie szerokiej rzeszy odbiorcom, rozwiązań użytkowych, opartych na najnowszej technologii sterowników
i oprogramowania.
Oprogramowanie: projektowanie i tworzenie oprogramowania, integrowanie dedykowanych systemów informatycznych wraz z niezbędną infrastrukturą oraz doradztwo w zakresie wdrażania i rozwoju aplikacji.
Usługi: doradztwo, szkolenia, serwis urządzeń i systemów niskoprądowych, multimedialnych, serwis serwerów, komputerów i osprzętu, IT outsourcing, usługi internetowe.
Inter-MS posiada kompleksową ofertę, skierowaną zarówno do dużych Klientów z podstawowych sektorów gospodarczych, m.in. publicznego, finansowego, służb mundurowych, telekomunikacji i przemysłu, jak i średnich i małych firm oraz do Klientów indywidualnych.
Firma występuję, jako dostawca lub wykonawca, bezpośrednio do Klienta końcowego, świadczy również swoje usługi jako podwykonawca, przejmując odpowiedzialność za ściśle określony zakres prac.

Inter-MS w swoich działaniach koncentruje się na zapewnieniu prawidłowości całego cyklu życia każdego produktu dostarczanego Klientowi, poczynając od fazy projektowo - kosztorysowej, poprzez kompleksowe i całościowe wykonawstwo wraz z dostawą sprzętu, aż do odbioru końcowego zadania i świadczenia usług serwisu gwarancyjnego
i pogwarancyjnego.
Naszym celem jest profesjonalna obsługa wszystkich Klientów. Z myślą o nich zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów, którzy wciąż doskonalą swoje umiejętności. Doświadczenie, profesjonalizm oraz kreatywność pozwalają nam na zaoferowanie wszystkim Klientom optymalnych rozwiązań oraz niekonwencjonalnych alternatyw.
Mamy nadzieję, że przedstawione na naszej stronie informacje spotkają się z Państwa zainteresowaniem i pozwolą na znalezienie w nas wiarygodnego i doświadczonego partnera.

Firma i jej pracownicy posiadają wszystkie prawem wymagane zezwolenia i certyfikaty związane ze świadczoną przez nią aktywnością gospodarczą.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 40-010 Katowice ul. Warszawska 63 a/1
Telefon: +48323511750
Fax: +48323511765
E-mail: inter-ms@inter-ms.pl
Web: www.inter-ms.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)