Razem 28 916 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasz zakład działa od 1993 roku zajmując się początkowo tylko sprzedażą oraz serwisem opon.Z założenia jest to niewielka firma rodzinna przez co łatwo nam o elastyczność w kontaktach z klientem. Zamiana w giganta nie jest naszym celem pomimo, że mamy w ofercie bardzo szeroką gamę usługi towarów. Sprowadzamy je na zamówienie, w miarę możliwości w ciągu jednego dnia. Dzięki temu towar jest zawsze nowy i cechuje się najlepszą jakością. Nie nakłaniamy do zakupu starego, drogiego towaru zalegającego półki, lecz oferujemy to co jest obecnie najlepsze.

Systematycznie poszerzamy zakres naszych usług oraz asortyment towarów między innymi o sprzedażi serwis felg stalowych i aluminiowych, jak również akumulatorów, płynu do spryskiwaczy i wielu innych.

Na dobre ceny składa się nasza wieloletnia współpraca z dostawcami oraz niskie koszty własne. U nas nie płaci się za biurowce, marmury, mercedesy i reklamy w TV. W przeciwieństwie do standardów supermarketowych preferujemy rozwiązania trwałe i bezawaryjne. Dlatego warto nam zaufać.

Preferujemy producentów obecnych na rynkach całego świata, znanych z dobrej jakości i posiadających nienaganną opinię. Wychodzimy z założenia, że na polskim rynku, dla którego cena jest niewątpliwie istotnym elementem, potrzebny jest produkt najwyższej jakości. Uwzględniamy oczywiście możliwości klientów i dostosowujemy ofertę do Ich potrzeb.

W ponad 10-cio letniej działalności zdobyliśmy szeroką wiedzę oraz doświadczenie potrzebne nam do spełnienia Państwa oczekiwań oraz zapewniające najwyższą jakość wykonywanych usług.

To Państwo zapewniacie nam istnienie. Jesteście dla nas bardzo ważni, dlatego pragniemy, aby byli Państwo zadowoleni, w związku z czym każdy z Państwa spotka się u nas z miłym i profesjonalnym przyjęciem.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Mazowieckie
Adres siedziby: ul. Ogrodowa 42, Kiełpin, 05-092 Łomianki
Telefon: +48227514489
Fax: +48227514489
E-mail: info@wulkanizacja.pl
Web: www.wulkanizacja.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)