Razem 27 008 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Przedsiębiorstwo Biuro Bit Materiały Eksploatacyjne Do Drukarek przedstawia rozległą gamę materiałów biurowych. Rozległy wybór, zachęcające ceny i najwyższa jakość materiałów sprawiają, że firma ma sporo zadowolonych klientów w Warszawie oraz pozostałych miejscowościach w kraju.

Asortyment firmy obejmuje różnorakiego typu materiały biurowe, przykładowo artykuły do pisania, segregatory, teki, kleje, pieczątki, gotowe druki, etykietki, koperty i pozostałe artykuły do pakowania, dziurkacze. Z całkowitym asortymentem można zaznajomić się na witrynie.

W sprzedaży ma także obfitą paletę produktów do drukarek, kopiarek oraz innych sprzętów biurowych. Jest kontrahentem marki Xerox. Oferuje wyposażenie – drukarki w kolorze i czarno-białe, ksero, urządzenia wielofunkcyjne, tonery oraz innego typu dodatki przeznaczone do drukowania i powielania.

Zakupy można zrobić w sklepie internetowym sklep.biurobit.pl przez 24 godziny na dobę. Są one dokonywane błyskawicznie z dostarczeniem pod wyznaczony adres. Dodatkowo zakupy można wykować samodzielnie w sklepie firmy znajdującym się w Warszawie. Zachęcamy do skorzystania z oferty!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Smoleńska 90
Telefon: +48608650881
E-mail: biurobit@onet.pl
Web: www.sklep.biurobit.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: spółka akcyjna
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)