Razem 28 908 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Nasza firma działa nieprzerwanie od 1991 roku. Rozpoczęliśmy działalność od sprzedaży używanych części karoseryjnych do samochodów zachodnich. W miarę rozwoju poszerzaliśmy asortyment części i obsługiwanych marek.W 1997 roku zapoczątkowaliśmy współpracę z Kia Motors Polska. Prowadzimy sprzedaż części eksploatacyjnych i karoseryjnych do wszystkich modeli KIA na polskim rynku. Obecnie jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży części do samochodów KIA i jednym z czołowych kontrahentów centralnego magazynu części Kia Motors Polska zlokalizowanego nieopodal w Sękocinie Nowym.
W 2003 roku nastąpiła gruntowna rozbudowa budynku sklepowego, dzięki czemu nasza powierzchnia magazynowa osiągnęła 350 m2, a salon sprzedaży zyskał wyższy standard obsługi.

W 2005 roku uruchomiliśmy sklep internetowy: www.kia.auto.pl, gdzie mogą Państwo zakupić podstawowe części eksploatacyjne i karoseryjne do samochodów Kia i Hyundai.

Serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w Sękocinie Nowym przy Al. Krakowskiej 9 – sposób dojazdu znajdą Państwo pod zakładką „DOJAZD”, natomiast dane teleadresowe pod „KONTAKT”.

Polecamy również sprzedaż wysyłkową za pośrednictwem firm kurierskich Opek i GLS, które zapewnią Państwu szybki transport zakupionych części i niski koszt usługi.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Al. Krakowska 9, 05-090 Sękocin Nowy
Telefon: +48227202198
Fax: +48227156204
E-mail: sklep@autokia.pl
Web: www.autokia.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)