Razem 28 437 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Domedica, to firma zajmująca się transportem osób niepełnosprawnych oraz chorych w karetkach lub odpowiednio przystosowanych i wyposażonych pojazdach. Dodatkowo specjalizujemy się w zabezpieczaniu medycznym imprez masowych. Nasze usługi transportowe realizujemy na terenie całego kraju oraz europy, w szczególności w Warszawie.

Dla nas transportowana osoba jest najważniejsza, dlatego dokładamy wszelkich starań aby zapewnić komfortowy przewóz niepełnosprawnych i chorych osób. Działamy w systemie "od drzwi do drzwi" czyli zapewniamy transport do naszego pojazdu oraz do miejsca docelowego. Dodatkowo w razie potrzeby zabieramy osobę towarzyszącą i bagaż, tak aby podróż była komfortowa i przyjemna.

Posiadamy nowoczesny sprzęt umożliwiający transport osób. Nasze samochody wyposażone są w windy i dźwignie oraz wygodne fotele, dzięki czemu osoba może być przewożona w pozycji leżącej lub siedzącej.

Nasz wykwalifikowany personel składający się z kierowców, ratowników i lekarzy zawsze towarzyszy przy przewozie niepełnosprawnych osób.

Cennik
Koszt przewozu niepełnosprawnych zawsze ustalany jest indywidualnie, gdyż na cenę wpływ ma kilka czynników. W celu uzyskania konkretnej ceny prosimy kontaktować się z nami lub skorzystać z wyceny na naszej stronie internetowej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warszawa ul. Chmielna 106B
Telefon: +48504999188
E-mail: domedica-transport@wp.pl
Web: www.domedica.pl/14/przewoz-niepelnosprawnych
Zdjęcia i fotografie
Domedica - Transport Niepełnosprawnych - 1Domedica - Transport Niepełnosprawnych - 2
Przegląd konkretnych produktów i usług
Oferta usług:
transport niepełnosprawnych i chorych osób
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)