Razem 29 145 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Edukacji muzycznej poświęca się w dwudziestym pierwszym wieku sporo uwagi. To w chwili obecnej ona nie tylko zwiększa naszą wrażliwość, niemniej jednak również uczy nas kreatywności. Nie dziwi więc to, że coraz większą popularnością cieszą się zajęcia muzyczne dla przedszkolaków, a starsze dzieci same proszą rodziców o możliwość nauki gry na jakimś instrumencie. Problemem staje się więc nie zachęcenie dzieci do edukacji, ale znalezienie placówki, która będzie w stanie zaoferować ją na de facto wysokim poziomie.

Wymogi te spełnia szkoła muzyczna I i II stopnia Missio Musica potwierdzająca, że wtedy, gdy w grę wchodzi fachowa szkoła muzyczna nie ma sobie nic do zarzucenia. Nasza Szkoła działa pod patronatem Chrześcijańskiego Stowarzyszenia Muzyków, jej ofertą jest zatem nie tylko sama nauka gry na instrumentach. W czasie wiedzy muzycznej najmłodsi poznają również historię muzyki, zapraszane są do wzięcia udziału w fascynującej podróży przez różne style oraz epoki, a jednocześnie nawiązują przyjaźnie trwające wielokrotnie poprzez kilka lat. Missio Musica to również genialna kadra nie tylko posiadająca wielka edukację, niemniej jednak również potrafiąca przekazywać ją swoim podopiecznym.

W szkole I stopnia nasza szkoła daje najmłodszym możliwość na rozwinięcie wrażliwości muzycznej, rozbudzenie pasji muzykowania. Poprzez naukę w szkole II stopnia zapewniamy bardzo dobre przygotowanie na przyszłość do studiów na wydziałach związanych z muzyką. W zakresie działań placówki znajduje się nauka gry na perkusji, gitarze wiolonczeli, skrzypcach, fortepianie oraz na innych instrumentach.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Podbipięty 2, 02-732 Warszawa
Telefon: +48606612906
E-mail: mmedupl@o2.pl
Web: www.mm.edu.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)