Razem 27 054 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
CELTRANS P.H.U. oferuje bardzo tanie i wygodne przewozy do Niemiec, Belgii oraz dodatkowo Holandii. Przeprowadza usługi transportowe ludzi, paczek, a również korespondencji, zapewniając swoim nabywcom obsługę na najwyższym poziomie. Przewóz paczek i korespondencji odbywa się w systemie door-to-door, czyli od nadawcy do odbiorcy. Również firma realizuje przewozy turystyczne, grup zorganizowanych oraz dodatkowo osób do pracy, przewozy szkoleniowe, obsługuje różne imprezy okolicznościowe i biznesowe, prowadząc przewozy do Holandii, Niemiec i Belgii.

Wszystkie busy do Niemiec, busy do Holandii , a oprócz tego busy do Belgii korporacji CELTRANS zapewniają podróże odbywające się w nowoczesnych i dobrze wyposażonych samochodach. Zatrudnia ona wykwalifikowanych kierowców zapewniających bezpieczne podróże w kulturalnych warunkach. Oprócz tego jej przewozy do Holandii, Belgii , a oprócz tego Niemiec różnią się atrakcyjnymi cenami.

Zapraszamy serdecznie do bliższego zapoznania się z obsługiwanymi trasami oraz dodatkowo pełną ofertą spółki CELTRANS na jej witrynie www!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Kraśnik
Adres siedziby: Wola Trzydnicka 9
Telefon: +48602697807
E-mail: dowozyosob678@o2.pl
Web: celtrans-przewozy.eu
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)