Razem 25 255 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma BWM-Elektronics istnieje od 1987 roku, początkowo pod nazwą "VIDEO TV SERVICE CENTER". Od początku swej działalności zajmuje się serwisem wysoko zaawansowanego technicznie sprzętu elektronicznego. Wraz ze wzrostem doświadczenia zatrudnionego w naszej firmie personelu podejmowaliśmy się coraz trudniejszych zadań. Gromadzony wysoko specjalistyczny sprzęt pozwolił na podjęcie się zadania serwisu i napraw kamer video zarówno analogowych jak i cyfrowych takich producentów jak Thomson, Panasonic, Sony, Sharp, Hitachi, Canon, Grundig, Blaupunkt.

Od 1 maja 2003 jesteśmy Centralnym Serwisem Thomson Multimedia Polska oraz wyłącznym dystrybutorem części zamiennych na terenie Polski
Cele i zakres oferowanych usług

W chwili obecnej w ramach specjalizacji koncentrujemy się na współpracy z firmą Panasonic Polska i Thomson. Uzyskane w minionym czasie doświadczenie oraz znajomość zaawansowanych technologii pozwala nam obecnie na świadczenie usług specjalistycznych w różnych dziedzinach elektroniki. Posiadany sprzęt, warunki lokalowe, oraz potencjał ludzki pozwalają nam szybko reagować na potrzeby rynku i dostosowywać się do aktualnych potrzeb naszych klientów. Jesteśmy w stanie serwisować i naprawiać różnorodny sprzęt analogowy i cyfrowy.

W sprzedaży mamy również szeroki asortyment podzespołów elektroniczych. Szczegóły w Katalogu Produktów.
Przyszłość

Naprawiamy aktualnie telewizory większości firm europejskich i pozostałych, w tym najnowsze cyfrowe telewizory, oraz skonstruowane w oparciu o ITT DIGIT 2000. Posiadamy również certyfikat firmy Thomson na instalację, serwis i naprawy najnowszego zestawu Thomson PLASMA.

Jako jedyny serwis w POLSCE posiadamy umowę z firmą Thomson na naprawy gwarancyjne odtwarzaczy DVD oraz kamer cyfrowych ostatniej generacji. Oferujemy również usługi w zakresie napraw odtwarzaczy DVD innych producentów
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Mazura 18A, 02-830 Warszawa
Telefon: +48226448066
Telefon 2: +48226448552
E-mail: recepcja@bwm-elektronics.com.plAdres poczty elektr
Web: www.bwm-elektronics.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)