Razem 27 654 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Serwis USB.WAW.PL należy do Grupy Reklamowej D2M. Jest to odrębny dział firmy zajmujący się wyłącznie importem, exportem, produkcją i znakowaniem upominków reklamowych.

Nasza oferta obejmuje zarówno produkty katalogowe (kilkadziesiąt katalogów) jak również gadżety projektowane i produkowane na indywidualne zamówienie lub sprowadzane z zagranicy (własny import).

Ponadto zajmujemy się znakowaniem gadżetów zamówionych u nas lub powierzonych.

W ramach znakowania oferujemy wszystkie dostępne w Polsce techniki, między innymi: tampondruk, sitodruk, haft, grawerowanie laserowe, tłoczenie, termotransfer, druk cyfrowy, druk offsetowy, a także zdobienie ręczne.

Jeśli nie masz pomysłu na gadżet, nasz Dział Obsługi Klienta służy także radą przy doborze odpowiednich upominków. Określasz jedynie budżet jaki chcesz przeznaczyć na daną akcję, ilość, grupę docelową, oraz cel wręczenia upominków reklamowych (targi, x-lecie firmy, podziękowanie za dotychczasową współpracę), a my przygotowujemy dla Ciebie propozycje gadżetów bezpłatnie.

Dodatkowo wykonujemy usługi z zakresu konfekcjonowania towaru i logistyki.

Dzięki temu jesteśmy w stanie sprostać każdemu zamówieniu, począwszy na produkcji i znakowaniu gadżetów, a skończywszy na kompletowaniu, pakowaniu i dostarczeniu we wskazane miejsca w kraju lub za granicą.

JAKOŚĆ

Przez pojęcie jakości rozumiemy nie tylko to jak produkt wygląda i czy spełnia oczekiwania Klienta. Dla nas jakość to przede wszystkim sposób obsługi Klienta. Poza za dobrą jakością samego produktu i znakowania zapewniamy terminowość oraz łatwość komunikacji. Zawsze wywiązywaliśmy się z powierzonych nam zadań, choć nie zawsze było łatwo.

Nie rzadko zdarzało się, że na realizację mieliśmy niecałe 24h - ale zawsze realizacja była na czas. Dlatego nasi Klienci to nasi stali partnerzy, którzy poza konkurencyjną ceną, stawiają na dostawcę godnego zaufania.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz zamówienia bezpłatnych katalogów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Równa 9/15 03-418 Warszawa
Telefon: +48226780064
E-mail: biuro@usb.waw.pl
Web: www.usb.waw.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)