Razem 29 423 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Stolmar zajmuje się produkcją i sprzedażą bezołowiowych okien wykonanych z polichlorku winylu (PCV) oraz drzwi i systemów przesuwnych (tzw. okna i drzwi przesuwne http://stolmar24.com/okna-drzwi-przesuwne/). Produkty oparte są o profile takich markowych wytwórców, jak VEKA, czy GEALAN.

Wykonuje się również produkty stolarki aluminiowej. Dzięki firmie Stolmar okna PCV, sprzedawane do Bydgoszczy, ale i za granice (Niemcy, Francja) mogą w coraz większym stopniu poszczycić się doskonałą jakością. Jest to skutek zastosowania najlepszych materiałów, jakie udostępnia europejski rynek. Niewątpliwie ogromny wpływ ma również usprawniona i unowocześniona linia produkcyjna. Pracownicy zakładu mają doświadczenie w branży, co jest kolejnym powodem tak popularnego dziś model okna plastikowego PCV (http://stolmar24.com/okna-pvc/).

Wszystkie wytwory firmy, czy to drzwi, czy okna, czy też produkty aluminiowe, poddaje się zawsze rutynowym badaniom pod kątem spełniania norm europejskich. Zapewnia to naszym klientom najwyższą jakość nabywanych produktów i chroni ich przed przykrymi rozczarowaniami. Dzięki temu zaufanie Bydgoszczan, a także ludzi spoza Bydgoszczy nabywających nasze produkty, nieustannie wzrasta.

Na tym jednak nie kończy się zakres działalności firmy Stolmar. Zajmuje się także nietypową stolarką. Zalicza się do niej takie wytwory, jak chociażby okna o kształtach typowo łukowych, czy trójkątnych. Drzwi wejściowe, ani przesuwane także nie stanowią wielkiego problemu dla zdolności produkcyjnych przedsiębiorstwa.

Jeśli potrzebne są komuś wytwórca drzwi, produktów stolarki nietypowej, czy producent okien ma na swoim terenie przedsiębiorstwo, które sprosta tym wszystkim oczekiwaniom. Jest to firma Stolmar od lat zaspokajająca potrzeby klientów i zdobywająca ich zaufanie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Usługowa 2
Telefon: +480523829230
E-mail: kontakt@stolmar24.com
Web: stolmar24.com
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)