Razem 26 178 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Bergenia Byliny i Sadzonki

Szkółka roślin Bergenia specjalizuje się w sprzedaży roślin. W sklepie internetowym można kupić kwiaty, krzewy i drzewa w bardzo atrakcyjnych cenach wraz z ekspresową dostawą pod wskazany adres. klienci w każdej sytuacji mogą liczyć na profesjonalne wsparcie fachowców z ogromnym doświadczeniem w doborze odpowiednich roślin do ogrodu, parku czy na balkon.

Szkółka rozpoczęła swoją działalność w 2001 roku, a jej specjalność to przede wszystkim rośliny ozdobne wieloletnie. Zdecydowana większość asortymentu stanowią sadzonki w doniczkach, niemniej jednak także dostępne są sadzonki kopane z terenu. Razem to omal 3000 zróżnicowanych pozycji, między innymi: byliny skalne , a oprócz tego rabatowe, kwiaty wieloletnie, pnącza, trawy ozdobne, bambusy, krzewinki, drzewa i krzewy liściaste i iglaste, zioła, paprocie, rośliny wrzosowate.

Istnieje również sposobność zakupów bezpośrednio w szkółce, która znajduje się w miejscowości Kokotów koło Węgrzyc Wielkich pod Krakowem. Zachęcamy do zapoznania się z całkowitym asortymentem i życzymy udanych zakupów!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Kokotów 574, 32-002 Węgrzce Wielkie
Telefon: +48604774818
E-mail: kwietnik-bergenia@o2.pl
Web: https://kwietnik.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)