Razem 29 477 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
M.Glass Project Opakowania Szklane

Firma M. Glass Project specjalizuje się w dystrybucji jednorazowych szklanych opakowań dla branż farmaceutycznej, kosmetycznej, spożywczej i innych. Jako hurtownia butelek i opakowań gwarantuje swoim klientom wysoką jakość produktów, konkurencyjne ceny, szybką dostawę oraz dogodne warunki współpracy.

W ofercie firmy są pojemniki farmaceutyczne takie jak: butelki do kropli i syropów, butelki do tabletek i kapsułek, fiolki do iniekcji, butelki szklane do soków PP, słoiki do produktów spożywczych, butelki PET z tworzywa sztucznego, atomizery, opakowania kosmetyczne.

Opakowania i butelki szklane proponujemy w kilku wariantach – butelki z ciemnego szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego w kolorze brunatnym (amber), z bezbarwnego szkła boro-krzemianowego (borosilicate) oraz szkła sodowo-wapniowo-krzemianowego (soda-lime-silica) w klasie hydrolityczności II lub III. Są one dostępne w wielu różnych pojemnościach, co powoduje, że można dostosować je indywidualnie do zawartości. Spełniają one wymagania farmakopei europejskiej (EP), z Ameryki (USP), brytyjskiej (BP), oraz inne normy które dotyczą składu chemicznego, klasy hydrolityczności, odporności na ciśnienie wewnętrzne oraz innych parametrów.

Jako hurtownia opakowań szklanych firma M. Glass Project obsługuje zamówienia w ilościach paletowych a także kontenerowych. Swoją ofertę kieruje głównie do producentów leków, suplementów diety, kosmetyków, firm zajmujących się konfekcjonowaniem leków, również do aptek oraz hurtowni farmaceutycznych.

Zamówienia na opakowania szklane i z tworzyw z oferty M. Glass Project można składać poprzez telefon lub też mailem, przedstawiając swoje potrzeby. Na naszej stronie można pobrać formularz zamówienia, a dodatkowo również sprawdzić czas realizacji zamówienia.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Tenisowa 5, 05-090 Raszyn
Telefon: +48607380627
E-mail: mglass-project@o2.pl
Web: www.mglassproject.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)