Razem 27 637 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Rapidthink Sprzedaż Modeli 3D

RapidThink to pracownia druku 3D, która ułatwi klientowi zmienić jego pomysł w rzeczywistość. Do wytwarzania wykorzystujemy wiele rozmaitych tworzyw, co umożliwia nam drukowanie nie tylko pierwowzorów, lecz również przedmioty końcowe, które znajdują swoje zastosowanie i cieszą się renomą. Do najbardziej znanych tworzyw należą: żywica (SLA), a także plastik (FDM).

Naszą specjalnością jest Rapid Prototyping, czyli szybkie prototypowanie. Bazuje ono na przeniesieniu pomysłu z projektu graficznego do rzeczywistości szybkim i ekonomicznym sposobem. Firma RapidThink pracuje na dwóch drukarkach 3D: FORM2 oraz ZORTAX M200, które wyróżniają się innowacyjnymi technologiami i metodami druku. Nasza pracownia wyróżnia się na tle konkurencji ze względu na szczególnie dobrą jakość druku, atrakcyjne i konkurencyjne ceny usług, a także wykonywanie skomplikowanych projektów.

Oprócz samego druku zajmujemy się także projektowaniem 3D. Po więcej szczegółów zapraszamy na naszą stronę internetową, zachęcamy także do nawiązania współpracy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 32-651 Malec, Wesoła 8
Telefon: +48601381128
E-mail: rapid-think@o2.pl
Web: www.rapidthink.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)