Razem 29 471 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Hurtownia Stycznik Wyłącznik OZK

Nasza firma znajduje się na rynku od wielu lat, przez co posiadamy spore doświadczenie, oraz szeroki asortyment. Proponujemy naszym klientom produkty najwyższej jakości, które charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, a także atrakcyjnymi cenami w stosunku do ich jakości. Nasz asortyment stale rozrasta się, dzięki temu jesteśmy w stanie spełnić wymagania coraz większej liczby klientów.

Można znaleźć u nas między innymi: rozłączniki RIN, bezpieczniki BTP, styczniki MSM, styczniki IDX, rozłączniki ŁR, a także styczniki SLA. W naszej firmie priorytetem jest klient, dlatego też zamówiony towar może być dostarczony do Państwa nawet następnego dnia. Dodatkowo zachęcamy do współpracy z naszą firmą, dzięki temu można zyskać nie tylko stałego dostawcę, lecz przede wszystkim atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Wiele lat spędzonych w branży umożliwiło nam szczegółowe poznanie rynku i dopasowanie oferty do jak największej ilości klientów.

Jeśli interesuje Państwa współpraca z jedną z najbardziej profesjonalnych hurtowni z akcesoriami elektrycznymi Stycznik, zapraszamy po więcej informacji na naszą stronę internetową.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Morwowa 38b, Olsztyn 10-337
Telefon: +48605032506
E-mail: hurtownia-stycznik@o2.pl
Web: stycznik.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)