Razem 26 483 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
O Firmie

Firma Center-Car jest profesonalną hurtownią części do samochodów europejskich i azjatyckich, prowadzimy działalność już od 1996 roku co stawia nas w pierwszym rzędzie najbardziej doświadczonych sprzedawców. Posiadamy ofertę zarówno dla odbiorców detalicznych jak i dla hurtowych - oferujemy specjalne zniżki dla warsztatów samochodowych oraz stałych klientów.

W 2001 znacznie poszerzyliśmy oferte dzięki czemu w stałej sprzedaży posiadamy ok. 10.000 części zamiennych w znacznej większości odpowiadających jakością częściom orginalnym (dyrektywa GVO) .

Dla uzupełnienia naszej oferty uruchomiliśmy dwa serwisy posiadające certyfikat sieci QService gdzie można zamontować zakupione w naszej firmie podzespoły po atrakcyjnych cenach. Oferujemy obsługę flot samochodowych i współpracujemy z liderami w tej kategorii.

Klientom hurtowym zainteresowanym naszą pełną ofertą udostępniamy aktualny cennik z modułem zamówień w formie elektronicznej na płycie CD lub podłączenie online do naszego terminala. Na terenie Warszawy i okolic zamówienia hurtowe dostarczamy własnym transportem.

Dla wygody naszych klientów w najbliższym okresie zostanie uruchomiony sklep internetowy oraz sprzedaż po atrakcyjnych cenach w serwisie aukycjnym allegro.pl

Po szczegółowe informacje zapraszamy do poszczególnych działów na stronie internetowej.

Realizujemy równierz zamówienia indywidualne na części, których nie posiadamy w magazynie w czasie do 24h (na terenie Polski).
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Warszawa - Bemowo, ul. Wrocławska 4
Telefon: +48228110179
Fax: +48226389612
Web: centercar.com.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)