Razem 25 455 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
ART-E-MATIC Ekskluzywny Prezent

ART-E-MATIC to nowoczesna galeria sztuki, która została otwarta po to, aby wspierać artystów i dostarczać odbiorcom wielorakie dzieła, które nie są osiągalne w pozostałych galeriach. To szczegółowy portal aukcyjny, który daje dostęp do różnorakich dzieł – dzięki niemu każdy może uzyskać dojście do sztuki i kupować ją bardzo komfortowo, szybko i prosto!

Na stronie ART-E-MATIC można już w tym momencie zapoznać się z dostępnymi ofertami promowanymi tu przez artystów – dostępne są rozliczne obrazy, grafiki oraz fotografie, które wyróżniają się niesztampowym wyglądem i mogą tworzyć nie tylko niesamowity dodatek do wnętrza, lecz również mogą być metodą na lokatę pieniędzy.

Nabywanie dzieł w galerii ART-E-MATIC jest bardzo łatwe – wystarczy jedynie wyselekcjonować odpowiednie dzieło oraz złożyć ofertę. Dzieła można nabywać zarówno od razu, jak i można wziąć udział w internetowej aukcji, w której wygrywa osoba oferująca największą sumę.

Galeria świadczy dodatkowo przekrojowe usługi dla firm, które obejmują wynajem dzieł sztuki oraz organizację eventów w firmach.

ART-E-MATIC – zachęcamy do zapoznania się z ofertą zademonstrowaną na stronie.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Petrażyckiego 30, 30-399 Kraków
E-mail: arte-matic@o2.pl
Web: www.artematic.eu/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)