Razem 25 751 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
20.11.2017 14:50
Cena: 301 Zł.
O

Korekcja racic Zestaw opatrunkowy

Korekcja racic Zestaw opatrunkowy - Zdjęcia do ogłoszenia
Przy zabiegu korekcji racic możemy napotkać na różne schorzenia występujące w racicach. Zestaw opatrunkowy umożliwia zabezpieczenia rany przed bakteriami znajdującymi się w oborze. Doskonały na wrzody, zapalenia skóry palca, zapalenie skóry szpary międzyracicowej, choroby białej lini oraz innych anomalicznych schorzeń racic. Pomaga również w leczeniu profila ... więcej »
20.11.2017 14:47
Cena: 51 Zł.
O

Maść do dekornizacji u cieląt HoRNEX

Maść do dekornizacji u cieląt HoRNEX - Zdjęcia do ogłoszenia
Maść do dekornizacji HORNEX Zapobiega wyrastaniu poroża u młodych cieląt. Środek do dekornizacji cieląt, mający zastosowanie w hodowli bydła, służący do zapobiegania wyrastaniu poroża u młodych cieląt. Do użytku profesjonalnego. Bezboleśnie usuwa rogi u młodych cieląt. Efekt dekornizacji jest trwały. Zawartość opakowania wystarcza ... więcej »
Poskrom do korekcji racic Elektryczno-Hydrauliczny - Zdjęcia do ogłoszenia
Produkt pod zamówienie Klatka poskromowa posiada zamykane wejście tylne hydrauliczne i unikalne samo zatrzaskowe wyjście przednie, w którym blokuje się łeb zwierzęcia w bramce. Klatkę tworzy wytrzymała konstrukcja stalowa z okrągłymi rurami (bez ostrych kantów),ponadto poskrom jest zabudowany. To wszystko zabezpiecza zwierzęta (nawet agresywne) i osoby w ... więcej »
01
Ogłoszenia 1 do 3 z 3
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)