Razem 26 479 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
ValueTank Szkolenie z Negocjacji

ValueTank to firma trudniąca się doradztwem i rozwiązaniami informatycznymi, które wspomagają fachowe funkcjonowanie różnych obszarów zarządzania przedsiębiorstwem. Proponujemy nasze wieloletnie doświadczenie, a także sporą wiedzę, którą sprawnie przekładamy na realia współczesnego rynku. Naszym usługom zaufało już wielu klientów, którzy dzięki nam mogli osiągnąć sukces w swoim zakładzie.

Rozstrzygamy problemy w oparciu o najnowsze technologie a także bezpieczne rozwiązania, wciągamy się w każde zlecenie, ponieważ zależy nam na zauważalnych efektach naszej pracy. Klient jest dla nas najważniejszy, dlatego też zależy nam na budowaniu trwałych i długookresowych relacji, aby wspólnie pracować na sukces i osiągać wspólne korzyści. Nasza firma zatrudnia wyłącznie fachowych pracowników, którzy służą swoją pomocą i doświadczeniem. Proponujemy profesjonalne szkolenia z negocjacji, zarządzania projektami, a także z komunikacji.

Pomogliśmy już wielu firmom z różnorodnych sektorów gospodarki, teraz przyszła kolej na Twoją firmę. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu oraz odwiedzenia naszej strony internetowej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Al. Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa
Telefon: +48223553172
Telefon 2: +48660673615
E-mail: valuetank@o2.pl
Web: valuetank.com/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)