Razem 26 768 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Polak Studio Architekt Wnętrz

Polak Studio dostarcza przekrojowe usługi projektowania wnętrz – firma funkcjonuje od 2007 roku i od tego momentu proponuje interesantom usługi skoncentrowane na estetyce wnętrz.

Organizuje przestrzenie w domach, biurach, a także innych obiektach, między innymi w przestrzeni publicznej. Każdy projekt utworzony przez Polak Studio jest doskonałym spojeniem pasji i kompetencji.

Oferta Polak Studio jest rozległa i zawiera wszechstronne usługi projektowe, z uwagi na indywidualne potrzeby swoich interesantów. To przede wszystkim jednorazowe konsultacje planistyczne, sporządzanie projektów koncepcyjnych i wykonawczych, kompleksowa obsługa inwestycji z ramienia konsumenta, dozór nad projektem. Oferta zawiera też projekty mebli na zamówienie, projekty instalacji elektrycznej, hydraulicznej.

Swoje usługi Polak Studio adresuje co więcej do klientów biznesowych – unowocześnia i planuje przestrzeń w biurach, obiektach sklepowych, hotelowych, pozwalając swoim interesantom na uzyskanie estetycznej i funkcjonalnej przestrzeni.

Polak Studio Architekt Wnętrz – zachęcamy wszystkich do wybrania usług studia projektowego!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Warszawa
Adres siedziby: Sulkiewicza 5, 00-758 Warszawa
Telefon: +48513191597
E-mail: polak-projektowanie@o2.pl
Web: www.polakstudio.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)