Razem 29 994 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
KomBo to młoda firma działająca na rynku od początku 2006 roku. Zajmujemy się sprzedażą sprzętu komputerowego, oprogramowania, serwisem oraz świadczymy wszelkiego rodzaju usługi w zakresie informatyki. W tej chwili możemy się pochwalić współpracą z kilkoma większymi (w tym spółkami notowanymi na giełdzie) oraz kilkunastoma mniejszymi firmami lub biurami.

Podstawowym założeniem firmy jest wciąż rozwijana współpraca z podmiotami gospodarczymi, to daje nam pewien stopień stabilizacji na kapryśnym polskim rynku i daje możliwość stopniowego otwarcia się na odbiorców indywidualnych.

W ciągu pierwszego roku naszej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenia związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Obecnie pozycja firmy jest stabilna i ugruntowana, choć na razie - tylko wśród niewielkiej grupy klientów. Dlatego też stawiamy sobie ambitne zadanie na następne lata naszej działaności: rozszerzyć działalność pozyskując jak naliczniejszą rzeszę odbiorców indywidualnych.

Naszych klientów możemy zapewnić że kontakt i zakupy w naszej firmie będą związane z fachową i miłą obsługą a po dokonanym zakupie- każdemu z klientów oferujemy wszechstronną pomoc i zapewnienie że w przypadku zaistnienia jakichkolwiek problemów - zostaną one rozwiązane.

Liczymy, że zadowolenie klientów z zakupów w naszej firmie zaprocentuje ponownymi zakupami oraz wzrostem znaczenia naszej firmy na rynku.

Nasze towary kupujemy u sprawdzonych i stabilnych polskich dostawców, to daje pewność nam a także naszym klientom, że nie będzie jakichkolwiek problemów z realizacją ew. reklamacji.

Zdajemy sobie doskonale sprawę, że dla klienta głównym kryterium wyboru sprzedawcy jest cena oferowanego produktu, dlatego też nasza oferta jest znacznie tańsza niż w konkurencyjnych firmach czy sklepach, co więcej - może się okazać, że niektóre produkty z naszej oferty będą najtańsze w Polsce.

Naturalnie za ceną idzie także jakość naszej pracy, w ostatnim czasie zorganizowaliśmy nasza pracę tak, aby maksymalnie przyśpieszyć czas realizacji zamówienia. Pochlebiamy sobie, że w przeważającej większości przypadków jest to jeden dzień roboczy. Nasi klienci mogą być pewni, że otrzymają zamówiony towar bez zbędnej zwłoki.

Zakupy w naszej firmie wiążą się z bezpośrednim kontaktem, dzięki któremu będziemy bezpośrednio uzgadniać warunki zakupów, czy to telefonicznie czy też dzięki poczcie elektronicznej.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Długa 14/19 32-065 Krzeszowice, Polska
Telefon: +48(012)3982226
Telefon 2: +48504108612
E-mail: biuro@kombo.krakow.pl
Web: www.kombo.krakow.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)