Razem 27 054 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Pomysł naszej Firmy zrodził się z pasji do komputerów i urządzeń elektronicznych. Podążając za szybkim rozwojem branży IT postanowiliśmy oddać do Państwa dyspozycji nasze doświadczenie oraz podzielić się naszą pasją do sprzętu zapewniającego najwyższą wydajność oraz maksymalną stabilność pracy.

Nazwa naszej Firmy wzięła się z połączenia dwóch wyrazów. Pierwszy z nich "xtreme" oznacza ekstremum, maksimum, drugie "media" pochodzi od łacińskiego słowa "coś pomiędzy" i oznacza nośnik czegoś. Dzięki zestawieniu tych dwóch słów powstał wyraz "xtremedia" oznaczający naszą Firmę, jako nośnik ekstremalnych technologii.

Chcielibyśmy, dzięki naszemu sklepowi oraz za pośrednictwem materiałów znajdujących się na naszej stronie zbliżyć Państwa do najnowszych osiągnięć technologicznych wykorzystywanych w branży multimedialnej.

Chcemy aby użytkowanie znajdującego się w naszej ofercie sprzętu sprawiało swym użytkownikom jak najwięcej przyjemności oraz zabawy. Wśród naszych klientów szukamy ludzi podzielających nasze zainteresowanie sprzętem najnowszym oraz najszybszym, dla klientów początkujących w świecie elektroniki służymy pomocą aby zapewnić im rozwiązania, z których będą mogli czerpać pełną satysfakcję.

Naszym celem jest wprowadzanie na rynek coraz to nowszych technologii zwiększających przyjemność płynącą z obcowania ze sprzętem. Niezależnie od tego czy jesteś fanem gier, grafikiem czy jedynie surfujesz po Internecie trafiłeś w dobre miejsce.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Telefon: +48713180575
E-mail: biuro@xtremedia.pl
Web: www.xtremedia.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)