Razem 26 305 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Trener personalny to idealne rozwiązanie dla tego, kto planuje pozyskać satysfakcjonujące efekty w pracy nad sobą. Ogólny trening jest naturalnie właściwy w przypadku sportów drużynowych, choć również w takim wypadku spersonalizowany trening pozwala podwyższyć swe umiejętności jak i sprawdzać pułap swojej możliwości. Treningi spersonalizowane przybierają wiele różnorakich form. Niezależnie od wybranej dyscypliny istotnym jest, ażeby nasz trener był nie tylko fachowcem, ale również wielkim pasjonatem.

Właśnie z takich ludzi pasji składa się drużyna Prime. Scala ich nie tylko długoletnie doświadczenie sportowe, ale także prawdziwa przyjaźń. Sportowa pasja to jednak nie wszystko. Marka Prime to też wspólna filozofia życia – nieustanny rozwój oraz czerpanie szczęścia ze świata ponad zwykłą, miałką egzystencją. Dewiza zespołu Prime brzmi: Prime – Po prostu ciesz się życiem!

Mamy pare planów treningów, które można wprowadzić w życie z ekipą Prime. Dobrym przykładem jest trening bokserski. Boks, jako dyscyplina sportowa, często przeraża ''amatorów'' czy też osoby, które z słabym efektem próbowały tego sportu na zajęciach ogólnych. Stąd też pierwszym elementem jaki wprowadzi trener personalny jest pokonanie lęków – psychika jest bowiem najistotniejsza. Trening bokserski ma skutkować nie tylko ukształtowanym ciała (zadowalająca kondycja bądź też piękniejsza sylwetka), ale także umysłu (poprawa samopoczucia, czerpanie pozytywnej energii z samego faktu treningu czy też osiąganych umiejętności obrony własnej).

Trening bokserski to zdecydowanie nie jedyna opcja. Gdy chcesz spróbować biegów (zarówno na krótkie jak i długie dystanse) lub treningu siłowego albo kondycyjnego, to w team’ie Prime bez wątpienia odnajdzie się trener personalny również dla ciebie. Prócz treningów kluczowe jest także mentalne podejście oraz prawidłowa filozofia żywienia. Stąd też trzeba także skorzystać z treningu osobistego jak również i spersonalizowanego planu żywieniowego i suplementacji.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Wrocław
Adres siedziby: ul. Otwarta 14a 50-212 Wrocław
Telefon: +48796012067
E-mail: jetprimewroclaw@gmail.com
Web: www.jetprime.pl/treningi-personalne
Osoby kontaktowe
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)