Razem 29 446 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma ALDOM działa na rynku już od ponad 30 lat. Przez ten czas zdobyła zaufanie klientów, a nabyte doświadczenie pozwoliło uzyskać tytuł jednego z liderów pośród firm budowlanych w regionie. Na początku działalności firma zajmowała się wykonywaniem instalacji elektrycznych i remontów małych obiektów, to właśnie satysfakcja zadowolonych klientów sprawiła, że zakres usług ALDOM tak znacząco wzrósł. Obecnie oferuje usługi z zakresu budowy, remontu, ogrzewania i elektryki.
A wszystko to według tradycyjnego już dla ALDOM standardu - solidnie, profesjonalnie, terminowo.
Nowoczesny i profesjonalny sprzęt, a także wykwalifikowani w fachu wykonawcy to czynniki, dzięki którym ALDOM realizuje nawet najbardziej wymyślne i nowatorskie założenia swoich klientów. Firma jest odpowiedzialna również za wszelkie niemiłe obowiązki, takie jak kupno materiałów budowlanych, które dowozi bezpośrednio do klientów. A wszystko to w dobrych, konkurencyjnych cenach.
Firma działa na terenie Warszawy i okolic. Aby zapoznać się z pełną ofertą ALDOM zapraszamy na witrynę WWW, gdzie znajdą Państwo np. galerię zdjęć projektów, wykonanych przez ALDOM.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Warszawa
Adres siedziby: Leśna, 16
Telefon: 227578576
E-mail: aldomsaw@o2.pl
Web: aldomsaw.pl/
Osoby kontaktowe
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)