Razem 28 398 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Katamaran jest importerem oraz hurtownią części do samochodów ciężarowych i osobowych. Naszym celem jest zaspakajanie potrzeb naszych partnerów handlowych poprzez dostarczanie im oryginalnych części samochodowych oraz tańszych, ale równie dobrych zamienników.
Image
Głównym założeniem naszej firmy od początku jej istnienia jest zapewnienie dużego asortymentu oraz maksymalnego komfortu dokonywania zakupów przez naszych Klientów. Jesteśmy w stanie zdobyć dla naszych partnerów handlowych bardzo deficytowe pozycje pod konkretne zamówienie klienta. Wierzymy, że sukces naszych klientów i zaufanie naszych dostawców to podstawowe warunki powodzenia naszej firmy. Dlatego przyszłość Katamaranu zamierzamy budować na partnerskich stosunkach ze wszystkimi klientami i dostawcami tak, aby nasza współpraca przynosiła wymierne korzyści każdej ze stron.

Image


Naszą działalność dystrybucyjną prowadzić będziemy zgodnie z wszystkimi wymogami prawa i dobrymi obyczajami handlowymi, rzetelnie wywiązując się ze wszelkich zobowiązań. Poprzez staranną rekrutację, szkolenia i motywujący system wynagrodzeń będziemy dążyć do stworzenia i utrzymania zespołu kompetentnych, rzetelnych i oddanych pracowników, którym zapewnimy dobre warunki pracy, efektywny system świadczeń socjalnych i stabilność zatrudnienia. Dla podniesienia jakości świadczonych przez nas usług i komfortu pracy naszych klientów, będziemy konsekwentnie rozbudowywać i modernizować logistyczną i techniczną infrastrukturę naszego przedsiębiorstwa poprzez rozważne inwestycje we wszystkich kluczowych sferach jego funkcjonowania.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 92-104 Łódź , ul. Stokowska 25a
Telefon: +48426795330
Fax: +48426794283
E-mail: info@katamaran.auto.pl
Web: www.katamaran.nazwa.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)