Razem 31 141 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Chcieliśmy oficjalnie poinformować, że od dnia 1 maja bieżącego we Wrocławiu ruszył warsztat specjalizujący się w Mini Classic oraz innych brytyjskich markach.
Wykonujemy naprawy bieżące jak i kompleksowe remonty zawieszeń, silników oraz całych pojazdów. Ponadto świadczymy usługi piaskowania elementów drobnych jak i większych (zawieszenia, elementy silników, elementy nadwozia, hamulców itd.)
Na miejscu zapewniamy szeroki wybór części zamiennych zarówno do napraw bieżących jak i do dalszej sprzedaży.
minicentrum.pl jest sklepem internetowym zajmującym się sprzedażą części do klasycznego Mini. Powstał on z inicjatywy fanów tego małego pojazdu, by służył innym wielbicielom autka. Jego celem jest umożliwienie łatwego i szybkiego dostepu do części przy użyciu własnego komputera. Asortyment sklepu składa się ze sporej liczby części nowych, materiałów eksploatacyjnych oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów do Mini. Oferta jest również stale rozszerzana w celu ułatwienia dostępu i skrócenia czasu oczekiwania na części.

Oferujemy również wybór części używanych. Jeśli ktoś z was posiada jakieś części używane, które nie są mu potrzebne i chciałby spróbować je sprzedać to może to zrobić za naszym pośrednictwem. Wystarczy, że prześle opis i zdjęcie części oraz sugerowaną cene, a przedmioty te znajdą się w ofercie naszego sklepu. Po znalezieniu kupca zadbamy o sfinalizowanie transakcji. Więcej informacji na ten temat prześlemy mailem do osób bezpośrednio zainteresowanych.

Chcielibyśmy również zaoferować naszą pomoc przy sprowadzeniu części, których nie mamy w magazynie. W tym celu wystarczy skontaktować się z nami i ustalić szczeg
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul.Rakowa 56A, 51-421 Wrocław
Telefon: +48717197888
E-mail: biuro@ammgarage.pl
Web: www.minicentrum.pl
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)