Razem 31 422 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Kuchnia to serce każdej restauracj. To od jej sprawnego funkcjonowania przede wszystkim zależne jest powodzenie restauracji. By szef kuchni mógł w pełni zaprezentować swój kunszt a klienci nie czekali w nieskończoność na zamówione dania, kuchnia powinna być odpowiednio wyposażona. Właśnie dystrybucją takiego wysokiej klasy profesjonalnego sprzętu kuchennego zajmuje się firma a'Gusto.

To internetowy sklep gastronomiczna. Znajdziemy tam kompletne wyposażenie kuchni i zmywalni. Rzecz jasna to nie całość oferty hurtowni, gdyż a'Gusto ma do zaoferowania praktycznie kompletne wyposażenie całej restauracji. W a'Gusto dostępne są także wszelkie chłodziarki gastronomiczne, sprzęt do kateringu, szkło i porcelanę gastronomiczną oraz akcesoria barowe, a także dodatki spożywcze. Poza profesjonalnym sprzętem w hurtownia można także zakupić urządzenia do wykorzystania w domu, jak sokowirówki, wyciskarki do soków, blendery czy ekspresy kawowe.

W sklepie obowiązuje zasada, że oferuje się tylko sprzęt wysokiej jakości w maksymalnie korzystnych cenach, co już czyni zakupy w a'Gusto atrakcyjnymi finansowo. Do tego firma oferuje rabaty i obniżki cen przy większych zakupach a także wprowadza okresowo ceny promocyjne na szereg towarów. Z tego powodu, gdy zamierzamy zakupić sprzęt do restauracji, warto zrobić to w a'Gusto.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Kobierzycka 18a 52-315 Wrocław
Telefon: +48717899393
E-mail: sklep.agusto@gmail.com
Web: agusto.pl/
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)