Razem 26 465 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma "TADMIX" istnieje od 1995 roku. Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem na Polskę znanej na świecie od 50 lat szwajcarskiej firmy ESGE BAMIX, producenta wysokiej jakości robotów kuchennych i gastronomicznych.

Bamix charakteryzuje się funkcjonalnością, prostotą obsługi, łatwością w myciu, niewielkimi rozmiarami i małą wagą, oraz trwałością mechaniczną i elektryczną. Dzięki bardzo wysokim obrotom (max. w zależności od typu: 15000 - 17000 obr/min) błyskawicznie wykonuje wszystkie czynności.

Produkcja miksera bamix oparta jest na normach szwajcarskich zgodnych z najwyższymi wymaganiami światowymi. O niezawodności aparatu świadczy eksport dużych ich ilości do: USA, Kanady, Japoni i wielu krajów Europy. Części i obudowa są nierdzewne, odporne na związki zawarte w produktach żywnościowych, neutralne smakowo, nie chłonące zapachów i barw.

Bamix został wyprodukowany według zasad jakości i bezpieczeństwa CE. Posiada certyfikat bezpieczeństwa PCBC i wielu innych państw. Producent: ESGE AG. 9517 Mettlen/Szwajcaria.

A co możemy nim przygotować:

Przy pomocy noża gwiazdy bamix sieka warzywa na surówki i sałatki, rozciera warzywa na puree, wykonuje zupy, kremy, sosy i posiłki dla niemowląt bezpośrednio w garnku podczas gotowania. Bamix pomaga w wyrabianiu ciast, uciera owoce na desery i konfitury, zamrożone owoce zamienia na pyszne lody. Do schłodzenia napoi i koktajlów bamix w jednej chwili dostarczy skruszonego lodu.

Przy pomocy tarczy ubijającej bamix pozwoli nie tylko na ubicie piany z białek, lecz również na wykonanie smacznych kremów ze śmietany oraz odtłuszczonego mleka, lekkich ciast oraz innych deserów.

Przy pomocy tarczy miksującej bamix przygotuje doskonałe masy na naleśniki, omlety, lekkie ciasta drożdżowe i piaskowe.

Dzięki specjalnemy młynkowi kuchnia stanie się bardziej aromatyczna. Zmielone przyprawy: gałka muszkatałowa, cynamon, pieprz, imbir i inne dodadzą egzotycznego smaku daniom.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: 01-443 Warszawa, ul. E. Ciołka 20
Telefon: +48228360753
E-mail: bamix@bamix.com.pl
Web: www.bamix.com.pl/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)