Razem 28 735 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Bella Plast, producent profili z tworzyw sztucznych dla budownictwa. Lider na rynku materiałów budowlanych. Oferuje profile do systemów ociepleń, do zabudowy gipsowo-kartonowej, do mokrego tynku, gresu i klinkieru.
Firma Bella Plast, której początki działalności sięgają lat 90., jako pierwsza w Polsce wprowadziła na rynek legendarny już kątownik łukowy BP3 PCV i kątownik uniwersalny BP4 PCV do wykończeń płyt gipsowo-kartonowych. W następnych latach wprowadzała na rynek kolejne produkty. Obecnie w ofercie są listwy do boniowania, pozwalające wykonywać ozdobne bonie w elewacji ociepleniowej, listwy okapnikowe (kapinosy), do odprowadzania wody z elewacji, listwy przyokienne, do wykonywania dylatacji pomiędzy ościeżnicą okienną, a tynkiem, listwy dylatacyjne, kątowniki łukowe i proste, profile dylatacyjne do gresu, profile dystansowe do klinkieru oraz wszelkiego typu listwy wykończeniowe.
Firma Bella Plast posiada nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany pod Warszawa, zaprojektowany i zbudowany od podstaw, z pełnym zapleczem technicznym, z nowoczesnym magazynem wysokiego składowania oraz infrastrukturą logistyczną. Tu powstają wszystkie oferowane produkty, oraz prowadzone są prace nad nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami.
Bella Plast posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 jak również inne wyróżnienia potwierdzające wysoką jakość oferowanych produktów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Ul. Szczęśliwa 51, 05-074 Długa Kościelna
Telefon: +48227836464
Telefon 2: +48227836505
E-mail: biuro@bellaplast.com.pl
Web: bellaplast.com.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: Sp. z o.o.
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)