Razem 29 437 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma istnieje od 1993 roku. Prowadzimy sprzedaż mebli kuchennych, mebli łazienkowych, akcesorii, sprzętu AGD i RTV, Wszystkiego co jest związane z Kuchnią i Łazienką. Posiadamy własne biuro w którym projektujemy kuchnie od podstaw.Pracujemy na terenie województwa zachodniopomorskiego.
Meble kuchenne i Meble Łazienkowe
to jest nasz wizerunek projektujemy meble kuchenne, realizujemy projekt następnie jest montaż mebli kuchennych czy mebli łazienkowych. Zapewniamy wszystkie niezbędne akcesoria do wyposażenia naszych mebli kuchennych czy mebli łazienkowych.


Współpracujemy z szerokim zapleczem profesjonalnych dostawców mebli, także nie stoi przed nami żadna przeszkoda z wiązane z meblami kuchennymi czy łazienkowymi. prowadzimy doradztwo w zakresie optymalizacji umieszczenia, funkcjonalności i realizacji mebli kuchennych, doradzamy jak i w co je wyposażyć. nie zapominamy o meblach łazienkowych gdzie równie dużo oferujemy.
Wycenę, projekt, realizację i montaż mebli kuchennych znajdziecie państwo pod tym adresem biuro@andreabud.eu


Wycenę, projekt, realizację i montaż mebli łazienkowych znajdziecie państwo pod tym adresem sklep@andreabud.eu


Zapraszamy wszystkich serdecznie do skorzystania z naszej szerokiej i profesjonalnej oferty, a jako experci w dziedzinie mebli kuchennych i łazienkowych gwarantujemy zadowolenie i prestiż wykonywanej przez nas pracy.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Słowackiego 2 72-100 Goleniów
Telefon: +48(091)418-30-79
Telefon 2: +48914183079
Web: www.andreabud.eu/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)