Razem 28 863 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Kurs języka angielskiego to wspaniałe rozwiązanie dla firm. Jeśli chcą Państwo by pracownicy poszerzali swoje kwalifikacje, bądź tez otwieracie swoją działalność na obcy rynek, warto jest zdecydować się na naszą ofertę.

Nasz lektor języka angielskiego prowadzony w Warszawie jest w pełni profesjonalny. Świadczymy swoje usługi w taki sposób, by efekty były widoczne w naprawdę krótkim czasie. Prowadzimy kursy językowe dla firm, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak znajomość języka pomaga w komunikowaniu się czy obsłudze klienta. Mamy świadomość co do tego, że nasza szkoła angielskiego to rozwiązanie dla każdej firmy bez względu na jej wielkość jak i również liczbę zatrudnianych pracowników. Warto jest od czasu do czasu zainwestować w podnoszenie kwalifikacji swoich pracowników, stąd też nasza szkoła językowa w Warszawie jest idealnym rozwiązaniem. Jeśli chodzi o język angielski nauka u nas przebiega naprawdę sprawnie, stąd też serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do zapoznania się z naszą ofertą.

Z nami nauka niemieckiego przebiega w naprawdę sprawny sposób, dlatego że lektor języka niemieckiego ma właściwe podejście do swoich uczniów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Solec 22
Telefon: +48601467555
E-mail: szkola@skrivanek.pl
Web: szkolajezyk.pl/kursy-jezykowe-dla-firm-warszawa/
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)