Razem 30 830 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Niemal żadna większa firma nie może funkcjonować bez sprawnie działającego transportu.

Dlatego współpraca z profesjonalną firmą trudniącą się przewozem, spedycją i logistyką jest kluczowa dla sprawnego realizowania zamówień i dostarczania produktów. Jednym z wartych polecenia przedsiębiorstw tego rodzaju jest niewątpliwie TSL Nordic, które posiada długoletnie doświadczenie w prowadzeniu przewozów zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Głównymi siedzibami firmy są miasta Koszalin i Poznań, z których to rejonów realizowane jest najwięcej zleceń.

Co bardzo ważne, TSL Nordic swoim klientom oferuje nie tylko usługi transportu drobnicowego i wielkogabarytowego, lecz również zapewnia pełne wsparcie w zakresie spedycji oraz obsługę logistyczną w kraju i zagranicą. Dzięki temu, oraz doświadczonej i profesjonalnej kadrze pracowników, każdy podmiot kooperujący z firmą TSL Nordic ma pewność, że wysyłany przez niego ładunek dotrze we wskazane miejsce bez uszczerbku i terminowo. Najlepszym dowodem profesjonalizmu jest niewątpliwie długa lista zadowolonych klientów – TSL Nordic może się poszczycić realizacją ok. 9000 zleceń od ponad 4000 kontrahentów. A w jaki sposób można skorzystać z usług TSL Nordic?

Najlepszym rozwiązaniem jest wizyta na stronie internetowej tej firmy: http://tsl-nordic.com/ i skorzystanie ze znajdujących się na niej danych teleadresowych. Co istotne, pod tym linkiem każdy chętny może również sprawdzić dokładne informacje o ofercie firmy i zapoznać się z umieszczonymi przez nią dokumentami, takimi jak np. licencja spedycyjna. Zapraszamy!
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: Słowiańska 17 75-847 Koszalin
Telefon: +48504483540
E-mail: tsl@bizneskompleks.pl
Web: tsl-nordic.com
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)