Razem 29 583 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Firma Auto Złom Szczerbowski jest liderem na rynku skupu i złomowania samochodów na terenie Małopolski oraz Śląska. Nasza główna siedziba mieści się na terenie Oświęcimia przy ul. Kolbego 13 B. Decydując się na złomowanie swojego uszkodzonego lub powypadkowego pojazdu, warto zdecydować się na skorzystanie z usługi profesjonalnej i legalnej firmy, która pomoże w załatwieniu tego trudnego procederu. W odróżnieniu od innych firm kasacyjnych, w naszej ofercie znajdą Państwo usługi niezbędne podczas tego przedsięwzięcia.
O pozycji firmy na rynku świadczyć może fakt, że zaufało jej wielu zadowolonych klientów z województwa śląskiego i małopolskiego w tym z:
- Bielska-Białej,
- Pszczyny,
- Wadowic,
- Sosnowca,
- Żywca,
- Wadowic,
- Oświęcimia.

Darmowy transport na terenie województwa małopolskiego, jak również śląskiego pomoże Ci w sytuacji, kiedy samochód jest w takim stanie technicznym, że nie może poruszać się po drogach publicznych. Jest to również wygodne dla osób, których samochód ucierpiał w wypadku drogowym i nie ma możliwości jego remontu.

Dodatkowo jako jedna z niewielu firm oferujemy klientom płatność gotówką za każdy skupiony pojazd. Dzięki wygodnemu i szybkiemu sposobowi rozliczenia jesteśmy jedną z najczęściej wybieranych przez klientów firm chcących korzystnie sprzedać lub zezłomować swój pojazd.

W Stacji Demontażu Pojazdów legalnie demontujemy uszkodzone, rozbite lub stare samochody i pozyskujemy z nich części. W związku z ogromną ilością klientów, którzy skorzystali z oferty zakupu odzyskanych przez nasz punkt części, zdecydowaliśmy się również na inne kanały sprzedaży. Nasze aukcje internetowe na popularnych serwisach aukcyjnych to możliwość zakupu poszukiwanej części w atrakcyjnej cenie z gwarancją rozruchową wynoszącą aż 14 dni. Wygodne rozwiązanie dla klientów, którym brakuje czasu na poszukiwania, bądź odległość od Auto-Szrotu jest zbyt duża.

Świadczymy również pomoc przy załatwieniu wszystkich formalności związanych ze złomowaniem pojazdów. Decydując się na nasze usługi, masz pewność otrzymania zaświadczenia o kasacji pojazdu. Jest to dokument niezbędny podczas procesu wyrejestrowywania samochodu w wydziale komunikacji. Pracownicy Auto Złom Szczerbowski pomogą w wypełnieniu druków do firmy ubezpieczeniowej, w której wykupiona była polisa OC samochodu. Po uzupełnieniu dokumentów wypowiadających umowę ze względu na kasację pojazdu oraz ich odesłaniu do ubezpieczyciela będą Państwo mogli liczyć na zwrot niewykorzystanego ubezpieczenia OC

Profesjonalne oraz często indywidualne podejście do sytuacji klienta, pozwoliło nam na zdobycie zaufania klientów. Jeśli posiadasz samochód stary, uszkodzony, powypadkowy, popowodziowy to przekonaj się, jak może wyglądać profesjonalna usługa złomowania pojazdów.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Cała Polska
Adres siedziby: ul. Kolbego 13 B 32-600 Oświęcim
Telefon: +48693636064
Telefon 2: +48796086059
E-mail: biuro@autozlomujemy.pl
Web: autozlomujemy.pl
Pozostałe dane, ciekawostki
  • Forma prawna przedsiębiorstwa: indywidualna działalność gospodarcza
Zdjęcia i fotografie
AUTO ZŁOM SZCZERBOWSKI - 1
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)