Razem 30 846 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
Tekstowe informacje o firmie
Słoneczny Sad to zarówno prywatne przedszkole, jak i żłobek zlokalizowany w miejscowości Dołuje w województwie zachodniopomorskim.
Powstał na bazie doświadczeń dwóch placówek o podobnym profilu działających w Szczecinie i Poznaniu. Stawiając sobie za cel troskę o rozwój maluchów, oferuje różnorodne zajęcia w małych grupach i pod opieką wykwalifikowanych nauczycieli współpracujących z psychologiem i logopedą.
Przedszkole i żłobek Słoneczny Sad to miejsce w, którym dzięki rodzinnej i swobodnej atmosferze każde dziecko poczuje się wyjątkowo. Placówka zapewnia indywidualne podejście, pełne bezpieczeństwo i pobyt w warunkach dostosowanych do wieku i potrzeb najmłodszych. Nauka odbywa się tu przez zabawę, a pedagodzy przywiązują ogromną wagę do rozwoju wrodzonych zdolności swoich podopiecznych. Dzięki atrakcyjnym formom zajęć dzieci poznają otaczający je świat, uczą się samodzielności i zasad współżycia w grupie. Rozwijają nie tylko kompetencje społeczne, ale także wszystkie inne kompetencje niezbędne na dalszym etapie życia. Ofertę edukacyjną uzupełniają zajęcia sensoryczne. Przedszkole Słoneczny Sad umożliwia maluchom tak wszechstronny rozwój również dzięki ścisłej współpracy z rodzicami. Funkcjonuje tu rada rodziców, a ponadto organizowane są warsztaty, zebrania i prywatne konsultacje. Więcej informacji na temat placówki, dni otwartych i zapisów znajduje się na stronie.
Słoneczny Sad: Prywatny Żłobek / Prywatne Przedszkole znajduje się na ulicy Słoneczny Sad 49 w Dołujach w gminie Dobra. Można też skontaktować się telefonicznie pod numerem 535 200 233.
Siedziba firmy, kontakty
Dane kontaktowe
Zasięg: Zachodniopomorskie
Adres siedziby: Słoneczny Sad 49 72-002 Dołuje
Telefon: +48535200233
E-mail: sloneczny-sad@o2.pl
Web: sloneczny-sad.pl/
Aktualne oferty od tej firmy, zamieszczone w HiperOgłoszenia (razem 1 ogłoszeń)
Pozostałe możliwości i linki
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)