Razem 28 916 firm !
Polskie firmy, sklepy, eshopy
PL CZ SK DE AT CH FR IT UK US ES HU
06.08.2018 15:21
O

HAMULCE OLEJOWE

Hamulce olejowe zapewniają stabilną pracę elementów, z którymi współpracują. Szeroka oferta rozwiązań pozwala na dopasowanie pod wieloma względami (ruch liniowy lub wahadłowy, regulacja tłumienia w obu kierunkach). Oferujemy fachowe doradztwo i pomoc w doborze optymalnego rozwiązania dla aplikacji klienta.
Zaciski pneumatyczne ACE serii Locked - Zdjęcia do ogłoszenia
Określane także jako blokada tłoczyska / blokada prowadnic lub zaciski do prowadnic, są dedykowane bezpieczeństwu maszyn. Oferują między innymi siłę trzymania do 36.000 N i żywotność nawet 1.000.000 standardowych cykli. Wykonania o wyższych parametrach dostępne na zapytanie.
06.08.2018 15:11
O

STOPERY DO PALET

Umożliwiają rozdzielanie towarów masowych o wadze od 1 do 1200 kg i przenoszenie pojedynczych sztuk. Zasilane są elektrycznie lub pneumatycznie, jedno- lub dwustronnego działania. Pomagamy w doborze i optymalnym dopasowaniu rozwiązania do aplikacji klienta.
06.08.2018 14:57
O

Maty tłumiące ACE typu SLAB

Maty tłumiące ACE typu SLAB - Zdjęcia do ogłoszenia
Stanowią alternatywę dla amortyzatorów hydraulicznych i elastomerowych. Wykorzystywane przy tłumieniu na dużych powierzchniach. Doradzamy przy wyborze i dopasowaniu rozwiązania do aplikacji.
06.08.2018 14:47
O

Wibroizolatory marki ACE

Wibroizolatory marki ACE - Zdjęcia do ogłoszenia
WIBRACJE, DRGANIA I HAŁAS POD KONTROLĄ Zapobieganie emisji hałasu lub szkodliwych drgań - do tego celu stworzone zostały wibroizolatory ACE Controls (gumowe, gumowo - metalowe, stopki do maszyn, maty tłumiące etc.). Doradzamy przy doborze i pomagamy zabezpieczyć maszyny i pracowników przed negatywnymi skutkami.
Szczególną rolę wśród amortyzatorów odgrywają amortyzatory bezpieczeństwa. Ich zadaniem jest ochrona maszyn i urządzeń w sytuacjach awaryjnych, np. w przypadku awarii zasilania systemów zatrzymywania. Oferujemy doradztwo przy doborze oraz produkcję indywidualną dopasowaną do każdej aplikacji.
06.08.2018 14:29
O

Stopy do maszyn ACE

Stopy do maszyn ACE - Zdjęcia do ogłoszenia
Oferujemy wysokiej jakości stopy do maszyn. Produkty marki ACE wyróżniają się łatwym montażem. Stosowane są do usadowienia (ustawienia) i poziomowania systemów i urządzeń w różnych aplikacjach, a także prawie w każdej dziedzinie przemysłu. Służymy fachowym doradztwem i pomocą w doborze optymalnego rozwiązania dla Państwa aplikacji.
01
Ogłoszenia 1 do 7 z 7
wyszukiwanie
Logowanie
REKLAMA
© 2003-2010 Hiperogłoszenia (Bezpłatne ogłoszenia, alfabet firm, katalog produktów - wszelkie prawa zastrzeżone)